Charytatywny Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Banku

poniedziałek, 12.12.2016 10:27 711 0

Za nami Charytatywny Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Banku „BZ WBK SA i Przyjaciele”. Impreza miała miejsce 9 grudnia w Hali Widowiskowo-Sportowej AQUA ZDRÓJ.
W ramach wydarzenia odbył się Międzyregionalny Turniej Dziecięcych Klubów Piłkarskich, który zwyciężył Górnik Wałbrzych pokonując w meczu finałowym drużynę Chrobry Głogów 1:0. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale.
Głównym punktem programu była wielka licytacja na rzecz Hospicjum im. Jana Pawła II w Wałbrzychu z możliwością wylicytowania m.in. piłki z autografem Łukasza Fabiańskiego.
Na zakończenie został rozegrany mecz piłkarski Menedżerów BZ WBK SA Makroregionu Zachodniego kontra Oldboje Górnika Wałbrzych, który zwyciężyli wałbrzyszanie 4:0.
Imprezę uświetnił występ Mażoretek, a gościem specjalnym był Mateusz Borek.

źródło: Aqua Zdrój