komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 6 sierpnia 2020

Slawy, Jakuba

Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji

poniedziałek, 12.8.2019 09:21 , komentarze: 0 , odsłony: 1408
kategorie artykułu:

4 września swoją premierę ma książka „Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji” Janusza Schwertnera i Mateusza Baczyńskiego.
Powstała ona na podstawie kilkudziesięciu rozmów z byłymi oraz obecnymi antyterrorystami i przedstawia całą prawdę o największych twardzielach polskiej policji. 

- Elita policji – tajniki pracy tych, którzy walczą z mafią.

- Spektakularne sukcesy i porażki . Ryzyko, adrenalina, strzelaniny, wojny gangów.

 - Kulisy akcji w Magdalence – kto zawinił, kogo sądzono.

 - Codzienność anty- i kontrterrorystów - rozmowy o tym, ile zarabiają, o tym, że jest ich za mało i o tym, dlaczego to kryminaliści są dzisiaj gwiazdami.

Tak o „Antyterrorystach” mówi Patryk VegaBez tej książki nic nie wiecie o dzisiejszej policji. Szczerze do bólu o twardzielach i świecie, który rządzi się swoimi prawami. Bez lukru i bez cenzury. Poznaj cenę, jaką płacą ci, którzy trzymają się zasad.

Poznajcie ludzi, którzy biorą udział w operacjach najwyższego ryzyka.

Polska to wschodnia granica Unii Europejskiej, skrzyżowanie szlaków przerzutowych broni, narkotyków, handlu ludźmi i pojazdami. Mafie z wielu krajów czerpią tu ogromne zyski, a najwięksi twardziele polskiej policji próbują powstrzymać  bezwzględnych gangsterów.

Strzelaniny, wojny gangów, podkładanie bomb i pościgi to codzienność polskich antyterrorystów i kontrterrorystów. Teraz po raz pierwszy ujawniają tajniki swojej pracy.

Opowiadają o najbardziej niebezpiecznych i dramatycznych akacjach w swoim życiu oraz kolegach, których stracili w trakcie służby.

To historia bez cenzury opowiedziana z perspektywy ludzi, którzy każdego dnia ryzykują życie i toczą wojnę z największymi grupami przestępczymi w kraju.

 

Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki