Zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław z Łukaszem Bejgerem w czwartek 22 lutego

wtorek, 13.2.2024 12:13 184 0

W ramach cyklu specjalnych odwiedzin Muzeum Śląska Wrocław na Tarczyński Arenie, w czwartek 22 lutego o godzinie 18:00 kolejne spotkanie z zawodnikiem WKS-u. Tym razem wszyscy chętni będą mogli podziwiać ekspozycję razem z obrońcą Śląska, byłym młodzieżowcem Manchesteru United, Łukaszem Bejgerem.

Pochodzący z Golubia-Dobrzynia w województwie kujawsko-pomorskim środkowy obrońca zaliczył już niemal 80 występów w barwach „Wojskowych”. W tym czasie trzykrotnie wpisał się na listę strzelców i zaliczył dwie asysty. W bieżącym sezonie Ekstraklasy wyszedł na boisko w pierwszej jedenastce w 18 z 20 meczów. Do Śląska Wrocław przyszedł z młodzieżowego zespołu Manchesteru United, w którym trenował od 16 roku życia; wcześniej był juniorem Lecha Poznań. Zaliczył także 44 występy w młodzieżowych drużynach Reprezentacji Polski (od U16 do U21).

Specjalne zwiedzanie Muzeum Śląska Wrocław 22 lutego to kolejna okazja spotkania z ważną, ciekawą postacią WKS-u. Gośćmi cyklu byli między innymi: trener Jacek Magiera, Krzysztof Wołczek, Dariusz Sztylka, Renata Mauer-Rożańska i Yehor Matsenko. Zaledwie na kilka dni po opisywanym spotkaniu z Łukaszem Bejgerem zaplanowano kolejne wydarzenie tej serii. W poniedziałek 26 lutego o 9:00 gościem muzeum będzie Andrzej Gliniak – wieloletni spiker Śląska Wrocław. Więcej szczegółów już niebawem.

Podczas serii specjalnego zwiedzania będzie możliwość odwiedzenia jedynie Muzeum Śląska Wrocław – bez stadionu. Cennik muzeum, informacje szczegółowe i możliwość zakupu biletu z wyprzedzeniem znajdują się na stronie internetowej: www.muzeumslaskwroclaw.pl. Tuż obok Muzeum Śląska Wrocław znajduje się Browar Stu Mostów – Sports Bar, otwarty od 12:00 do 22:00.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)