Zmiany w organizacji ruchu związane z organizacją festiwalu Nowe Horyzonty

sobota, 16.7.2022 10:23 171 0

Zmiany w organizacji ruchu na związane z organizacją festiwalu filmowego Nowe Horyzonty, wyznaczeniem przejścia dla pieszych oraz renowacją oznakowania poziomego

 W przyszłym tygodniu wystąpią zmiany w organizacji ruchu kołowego w wybranych punktach miasta. Będą miały związek z poprawą bezpieczeństwa na ulicy Piłsudskiego, pracami utrzymaniowymi na ulicy Ofiar Oświęcimskich

oraz organizacją wydarzenia kulturalnego na ulicach Kopernika i Cieszyńskiego

 Ulica Piłsudskiego

W poniedziałek 18 lipca rozpoczną się prace przy wyznaczaniu nowego przejścia dla pieszych na południowej jezdni ul. Piłsudskiego, przy hotelu Scandic. Nowe przejście ma ułatwić komunikację pasażerom MPK zmierzającym na przystanek tramwajowy. Prace potrwają do końca miesiąca. Prosimy o zwracanie uwagi na tymczasową i docelową organizację ruchu w tym miejscu.

 Ulice Cieszyńskiego i Kopernika

W dniach od 20 lipca do 1 sierpnia dla potrzeb organizacji festiwalu Nowe Horyzonty wyłączona z użytkowania będzie część miejsc postojowych przy ulicy Cieszyńskiego.  Festiwalowy koncert w parku Szczytnickim wyłączy z parkowania fragment jezdni na ulicy Kopernika w dniach 23 – 24 lipca (na łuku przy parku).

 Ulica Ofiar Oświęcimskich  

Na 22 lipca na ulicy Ofiar Oświęcimskich zaplanowano renowację oznakowania miejsc postojowych na odcinku od ul. Gepperta. Cały odcinek na czas niezbędny do wykonania prac objęty jest zakazem parkowania.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)