Zmiany czasowe i docelowe w organizacji ruchu kołowego od 29 czerwca do 15 lipca

wtorek, 28.6.2022 14:46 141 0

Zmiany dotyczyć będą ulic: Studziennej, św. Ducha, pl. Powstańców Warszawy, Pilczyckiej, Polarnej i Brucknera.


•        Ulica Studzienna
Od 29 czerwca na ulicy Studziennej wystąpią ograniczenia w parkowaniu związane z adaptacją części jezdni dla potrzeb ruchu pieszego.
•        Plac Powstańców Warszawy i ul. Św. Ducha
W związku z organizacją obchodów Dni Marynarza Rzecznego w dniach 1 – 3 lipca wystąpią ograniczenia w parkowaniu na parkingach przy ul. św. Ducha i placu Powstańców Warszawy.
•        Ulica Pilczycka 134
Za zgodą zarządzającego ruchem od 4 lipca miejsca postojowe na wysokości nru 134 zostaną przeniesione dla potrzeb wyznaczenia lewoskrętu oraz poprawy bezpieczeństwa.
•        Ulica Polarna przy Krzyckiej
Od 5 do 15 lipca potrwa wdrażanie nowej organizacji ruchu na ulicy Polarnej. Decyzją zarządzającego ruchem, na wniosek mieszkańców, przy ulicy Polarnej zostanie wyznaczone przejście dla pieszych.
•        Ulica Brucknera
Również w dniach 5 – 15 lipca na obydwu jezdniach ulicy Brucknera, na wysokości ulicy Gęsiej, odbędzie się wdrażanie nowej organizacja ruchu. Decyzją zarządzającego ruchu we wspomnianej lokalizacji powstaną wyspowe progi spowalniające. Dodatkowo obszar sąsiadujący ze szkołą zostanie objęty ograniczeniem prędkości do 30 km/h. Takie rozwiązanie powinno skuteczniej wpłynąć na przestrzeganie przez kierowców wyznaczonej w terenie organizacji ruchu i ograniczenia prędkości.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)