Zimowa Pergola zaprasza

wtorek, 28.11.2023 16:34 308 0

Pokazy Fontanny Multimedialnej w sezonie letnim od 14 lat przyciągają do kompleksu Hali Stulecia tłumy wrocławian i turystów. W tym roku pretekst do odwiedzenia Pergoli jest także zimą. Zimowa Pergola to pokazy świątecznej iluminacji z muzyką w tle, a także miejsce spotkań w Bistro i Restauracji Tarasowej z jednym z najlepszych widoków w mieście.Pergola jest miejscem stworzonym do spacerowania i spędzania powolnych, leniwych godzin na ulubionej lekturze lub niezobowiązujących plotkach ze znajomymi. Do tej pory te przyjemności dostępne były tylko w ciepłe dni.
 
Tej zimy jednak Pergola została oświetlona setkami lampek, które mienią się w rytmie świątecznych melodii. Ulubione miejsce spacerów wrocławian, tym razem pozwoli poczuć klimat nadchodzących świąt.
 
- Zadbaliśmy o to, by Pergola stała się pretekstem do wyjścia z domu także zimą. Najbardziej charakterystyczne miejsce spacerowe we Wrocławiu przeniesie nas w klimat świąt dzięki iluminacji, a specjalne propozycje w Bistro i Restauracji Tarasowej, znajdujących się we Wrocławskim Centrum Kongresowym, staną się okazją do spędzania długich wieczorów w gronie przyjaciół – mówi Jakub Grudniewski, prezes Hali Stulecia.
 
Zimowa Pergola jest częścią multimedialnej wystawy "Dzika Afryka", znajdującej się we wrocławskim ZOO, jednak zwiedzanie jej jest bezpłatne. Przedsmak ogrodów świateł - Garden of Lights do obejrzenia w kompleksie Hali Stulecia.
Więcej o wystawie: https://gardenoflights.com/pl/wroclaw

Pokazy iluminacji świątecznej odbywają się każdego dnia od 16 do 22, co 20 minut.
 
Z oferty Bistro można skorzystać od piątku do niedzieli.
piątek | 16 – 21
sobota – niedziela | 12 - 21
 
Restauracja Tarasowa czynna jest od wtorku do niedzieli.
wtorek – piątek | 16 – 22
sobota | 13 – 22
niedziela | 13 – 21

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)