komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 3 czerwca 2020

Leszka, Tamary


Zgłoś swoją pracę! Konkurs na plakat autorski (P)Arty Hard vol. 2.

poniedziałek, 11.5.2020 09:27 , komentarze: 0 , odsłony: 279
kategorie artykułu:

Fundacja OPEN MIND ogłasza drugą edycję ogólnopolskiego konkursu sztuk pięknych (P)Arty Hard. Tematem tegorocznej edycji jest plakat artystyczny. Fundacja zaprasza artystów do kreatywnego i refleksyjnego przedstawiania współczesnej rzeczywistości. Prace można przesyłać do 31 sierpnia 2020. Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową oraz możliwość zaprezentowania swojej twórczości w wystawy indywidualnej. 

(P)Arty Hard to konkurs promujący polskich twórców, zwłaszcza tych na początku swojej kariery artystycznej. W tegorocznej edycji zostaną wyłonieni utalentowani twórcy plakatu. Temat prac jest dowolny – liczy się kreatywne podejście i indywidualny przekaz. Konkurs ma na celu popularyzację sztuki otwartej na człowieka i odważnie przedstawiającej współczesną rzeczywistość. 

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie dwie prace. Najlepsze plakaty wyłonione przez Jury trafią na finałową wystawę, która odbędzie się w CRZ Krzywy Komin we Wrocławiu. Podczas uroczystego wernisażu zostanie ogłoszony zwycięzca. Otrzyma on nagrodę rzeczową – tablet graficzny, a także możliwość promocji swojej twórczości – zorganizuje w CRZ Krzywy Komin wystawę indywidualną.

Prace będą oceniane przez ekspertów – w Jury zasiądą artyści, aktywni graficy i krytycy artystyczni. O nagrodzeniu prac zdecyduje również publiczność wystawy finałowej. Każdy odwiedzający wystawę (P)Arty Hard vol. 2 będzie mógł wziąć udział w głosowaniu na trzy najlepsze prace spośród zaprezentowanych.

Zgłoszenie odbywa się drogą elektroniczną do 31. sierpnia 2020 r. Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu są dostępne na stronie: https://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/konkurs-party-hard-vol2/.

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki