Zdobądź wejściówkę na 27. Pol'and'Rock Festival

niedziela, 11.7.2021 09:50 1034 0

20 dni - to dużo czy mało? Tylko 20 dni pozostało do 27. Pol'and'Rock Festival. Tego lata możesz być jeszcze bardziej z nami! 27. edycję Najpiękniejszego Festiwalu Świata możesz zarówno oglądać na transmisji online, jak i bawić się razem z nami pod sceną na festiwalowym polu! Jak? Sprawdź poniżej: 

➧ Gdzie jeszcze zdobyć wejściówki na 27. Pol'and'Rock Festival
➧ Oglądaj Festiwal ONLINE➧ Jahcoustix, EABS, BOKKA oraz Łona i Webber & The Pimps na #polandrock2021
➧ Zaplanuj czas na wyjątkowe spotkania z gośćmi z Akademii Sztuk Przepięknych
➧ Wyjątkowe wydawnictwo Acid Drinkers już w sprzedaży

Nie załapałeś/aś się na ostatnią turę sprzedaży wejściówek na Najpiękniejszy Festiwal Świata? Nic straconego! Wejściówki są dostępne u partnerów Festiwalu. Aby nic nie umknęło Twojej uwadze, informacje o możliwościach zdobycia wejściówek u partnerów będzie aktualizować na bieżąco w tym artykule. Chcesz przyjechać na Festiwal w tym roku? Zaglądaj tu regularnie.

ZDOBĄDŹ WEJŚCIÓWKĘ

Tego lata możesz spędzić z nami ponad 50 godzin na internetowej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. #PolAndRock2021 ma formę hybrydową, tych, którzy nie zdobyli wejściówek na wydarzenie, zapraszamy na transmisję koncertów i spotkań na ASP, która będzie dostępna, m.in. na YouTubeTwitchu i Facebooku. Transmisję będzie też można oglądać i słuchać na platformie Onet.pl i na antenie Antyradia.

GDZIE OGLĄDAĆ FESTIWAL?

JahcoustixEABSBOKKA oraz Łona i Webber & The Pimps w tym tygodniu dołączyli do wykonawców, którzy zagrają dla festiwalowej publiczności, prosto ze sceny Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Poniedziałkowe ogłoszenia spotkały się z Waszym wyjątkowym entuzjazmem, co nas bardzo cieszy! Poznaj wszystkich wykonawców 27. Pol'and'Rock Festival.

LINE-UP FESTIWAL

Znamy już 7 gości, z którymi spotkamy się na scenie Akademii Sztuk Przepięknych podczas 27. Pol'and'Rock Festval. Wśród nich: Łukasz Czepiela, Elżbieta Dzikowska, Andrzej Chyra, Arek Jakubik, Sylwią Gregorczyk-Abram i Michał Wawrykiewicz - "Czy grozi nam polexit?..." a także Radek Kotarski oraz Przemek Kossakowski i ekipa Down The Road. Poznaj prowadzących i oglądaj wyjątkowe spotkania online.

POZNAJ GOŚCI ASP

Dziś swoją premierę mają wyjątkowe krążki z zapisem koncertów Acid Drinkers - niekwestionowanych ulubieńców polandrockowej publiczności. Na ten box fani Najpiękniejszego Festiwalu Świata czekali naprawdę długo - dwa koncerty z udziałem gości, covery i kultowe kawałki zespołu oraz dodatki specjalne.

CD/DVD ACID DRINKERS

Dodaj komentarz

Komentarze (0)