Zdobądź wejściówkę na 27. Pol'and'Rock Festival

piątek, 4.6.2021 11:50 1158 0

zgodnie z obietnicą ponownie dostajesz tę informację jako pierwsza/y! Kolejna partia wejściówek pojawi się w sprzedaży już w poniedziałek 7 czerwca. Tym razem w puli dostępnych będzie aż 10 tysięcy miejsc. Sprzedaż ruszy godz.: 11:00. Dystrybucję wejściówek wspiera ebilet.pl.


"Czy muszę być zaszczepiony?" - co musisz wiedzieć przed zakupem
Zgodnie z nową zmianą do rozporządzenia - limit osób na imprezach plenerowych to jedynie 250 osób, w limit ten nie wliczają się osoby zaszczepione. W związku z tym po konsultacjach z Wami postanowiliśmy zwiększyć liczbę uczestników Festiwalu do 20 000 osób, ale wszystkie osoby wchodzące na teren Festiwalu będą musiały okazać certyfikat/kod potwierdzający zaszczepienie (dotyczy osób, które mogą być zaszczepione zgodnie z kalendarzem szczepień). Zgodnie z Waszą rekomendacją zasady dotyczące testowania nie zmieniają się. 
Dzieci, które nie mogą w danym momencie się zaszczepić, będą jedynie poddane testom przy wejściu. 


Jak zdobyć wejściówkę? 
W poniedziałek tuż przed startem sprzedaży, dostaniesz od nas wiadomość mailową z przypomnieniem. Wszystkie informacje o rodzajach wejściówek znajdziesz na stronie SiemaShop:

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Potrzebujesz wiedzieć więcej? 
Wiemy, że chcąc przyjechać na festiwal, planujesz przyjechać z rodziną lub przyjaciółmi i na pewno masz wiele pytań dotyczących biletów lub samej organizacji tegorocznej edycji Pol'and'Rock.

Dlaczego w tym roku trzeba kupić wejściówkę?
Ze względu na sytuację pandemiczną i konieczność odpowiedniego zabezpieczenia wydarzenia, w tym roku w formie stacjonarnej uczestniczyć będzie mogła ograniczona liczba osób. Wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)