komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 28 października 2020

Szymona, Tadeusza

Zatrzymany za narkotyki

czwartek, 24.9.2020 10:18 , komentarze: 0 , odsłony: 223
kategorie artykułu:

Wrocławscy wywiadowcy zwrócili uwagę na mężczyznę, który chowa coś do kieszeni. Było to wyraźnie spowodowane widokiem policjantów. W toku dalszych czynności okazało się, że 24-latek miał przy sobie narkotyki, a kolejne ich porcje funkcjonariusze ujawnili w jego mieszkaniu. Środki odurzające są zabronione nie bez przyczyny – potrafią zniszczyć życie i obrócić w piekło życie osób najbliższych kogoś uzależnionego.

Policyjni wywiadowcy kontrolowali tereny położone na północ od Wrocławia i w miejscowości Szczodre zwrócili uwagę na mężczyznę, który zachowywał się dość nerwowo. Na widok funkcjonariuszy schował on coś szybko do kieszeni. Policjanci byli jednak czujni i zauważyli ten gest. Okazało się, że w kieszeni młodego mężczyzny wylądowała marihuana.

Posiadanie środków odurzających w postaci narkotyków nie bez przyczyny jest zabronione. Koszty zdrowotne i społeczne uzależnienia są ogromne. Najlepiej powiedzieć o tym mogą rodziny osób uzależnionych od narkotyków, gdzie te negatywne skutki zażywania narkotyków przelewają się na najbliższych. Świadectwa rodzinnych dramatów powinny przemówić do tych wszystkich, którzy mówią, że narkotyki nie szkodzą.

Policjanci zatrzymali mężczyznę z narkotykami i razem z nim sprawdzili jego aktualne miejsce zamieszkania na terenie Długołęki. Okazało się, że w mieszkaniu miał więcej marihuany, bo w małych woreczkach trzymał kolejne jej porcje. Policjanci w zajmowanych przez 24-latka ujawnili nawet haszysz.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił na Komisariat Policji w Długołęce. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie narkotyków grozić może kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 26.10.2020 13:16
1
poniedziałek, 26.10.2020 13:09
środa, 21.10.2020 11:19
poniedziałek, 12.10.2020 10:01
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele