komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 20 października 2018

Ireny, Kleopatry

Zaręczyny na Sky Tower?

czwartek, 11.10.2018 12:30 , komentarze: 0 , odsłony: 152
kategorie artykułu:

Romantyczny wystrój, muzyka w tle, a za oknem piękna panorama Wrocławia widziana z 49. piętra najwyższego budynku we Wrocławiu - to najnowsza oferta Sky Tower i recepta na niezapomniane zaręczyny lub ślub cywilny. 

Punkt Widokowy w Sky Tower słynie z niesamowitego widoku na panoramę Wrocławia, którą można podziwiać z wysokości 212 metrów. Oprócz atrakcji skierowanej do turystów, powierzchnię Punktu Widokowego Sky Tower można wykorzystać pod organizację eventów, zaręczyn czy ślubów.

- Punkt Widokowy Sky Tower od lat cieszy się zainteresowaniem firm eventowych wynajmujących go na wyłączność pod organizację, na przykład, śniadań biznesowych. Postanowiliśmy poszerzyć ofertę i udostępnić możliwość najmu na wyłączność osobom prywatnym, co cieszy się największym zainteresowaniem wśród Panów chcących oświadczyć się swojej wybrance lub narzeczonych szukających ciekawego miejsca na organizację ślubu cywilnego - mówi Anna Czwartos-Augustyniak ze Sky Tower SA.

W trakcie uroczystości Punkt Widokowy zostanie specjalnie przygotowany i przystrojony na indywidualne życzenie zamawiającego. O niesamowite wrażenia i profesjonalną obsługę wydarzenia zadba firma Al-Decor z Wrocławia.

- W zależności od życzenia narzeczonego lub Pary Młodej jesteśmy w stanie przygotować na Punkcie Widokowym zarówno skromne, klasyczne przyjęcie, jak i uroczystość z tzw. „pompą”. Zapewniamy, że wielkoformatowe napisy, oświetlenie, nagłośnienie oraz ozdobne kwiaty sprawią, że Punkt Widokowy w Sky Tower stanie się miejscem zaręczyn lub zaślubin jak z bajki, o którym marzy niejedna kobieta - mówi Monika Jancewicz z Al-Decor. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 11 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
Sklep AZE
Teagle
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wypożyczalnia osuszaczy
New-House
części Samsung
monitoring GPS
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia