komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 18 listopada 2019

Romana, Klaudyny

Zadbaj o zdrowie z Galerią Dominikańską!

piątek, 8.11.2019 16:00 , komentarze: 0 , odsłony: 549
kategorie artykułu:

Galeria Dominikańska stawia na zdrowie! Wrocławskie centrum handlowe po raz kolejny zaprasza do udziału w prozdrowotnej akcji. 16 listopada podczas wydarzenia „Zdrowie pod kontrolą” mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań i porad. To druga już w tym roku edycja profilaktycznej inicjatywy, której celem jest kreowanie świadomości społecznej w zakresie troski o zdrowie.

„Zdrowie pod kontrolą” to ogólnopolska akcja profilaktyczna prowadzona w 17 miastach Polski przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Do inicjatywy po raz kolejny przyłącza się też Galeria Dominikańska. 

W sobotę, 16 listopada centrum handlowe zaprosi wrocławian na bezpłatne badania i porady medyczne. Tego dnia osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informacje m.in. na temat profilaktyki nowotworowej i chorób serca, zdrowego stylu życia oraz odpowiedniego odżywiania.

- Z myślą o naszych klientach organizujemy kolejną edycję akcji „Zdrowie pod kontrolą”. Często brakuje nam czasu, by zatroszczyć się o to, co najważniejsze – czyli własne zdrowie, dlatego chcemy zaoferować mieszkańcom Wrocławia i okolic możliwość skorzystania z bezpłatnych i w pełni profesjonalnych badań oraz porad w wygodnej lokalizacji w centrum miasta. Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się zachęcić naszych klientów do zadbania o siebie i zainspirować ich do pozytywnych zmian w stylu życiamówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 6 godz temu
sobota, 16.11.2019 12:01
piątek, 15.11.2019 13:18
środa, 13.11.2019 16:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele