Zacznij długi weekend z Tildą Swinton. Sprawdź nowości na Nowe Horyzonty VOD

sobota, 1.5.2021 10:10 153 0

Zacznij długi weekend z Tildą Swinton. Sprawdź nowości na Nowe Horyzonty VOD

Tilda Swinton w dwóch filmach i w trzech różnych rolach: to nasza propozycja na dobry początek długiego weekendu. Piątkowe popołudnie polecamy zacząć od Nienasyconych (słońce, Włochy, miłość i intryga), gdzie Swinton wciela się w gwiazdę rocka uciekającą przed zgiełkiem show biznesu. Na drugie danie najlepsza będzie Suspiria (taniec, Berlin, również intryga), w której aktorka występuje w podwójnej roli – zagadkowej mistrzyni tańca i psychoanalityka skrywającego tajemnicę. Za kamerą każdego z filmów stanął mistrz Luca Guadagnino.

Od dziś na NH VOD oglądać można także Synów Danii­ –  trzymającą w napięciu historię, w której poznajemy Kopenhagę daleką od mitu hygge, a także Tylko zwierzęta nie błądzą – jedną z najciekawszych miłosno-kryminalnych układanek we współczesnym francuskim kinie. Młodsi widzowie mogą zobaczyć drugi zestaw przygód Żubra Pompika oraz animację na podstawie bestsellerowej powieści – Białego kła.

Majówka z Nowymi Horyzontami VOD | rodzinnie przed ekranem

Najlepszy stosunek jakości do ceny, niezależność od kaprysów pogody, a przede wszystkim starannie wybrane, filmowe atrakcje dla całej rodziny. Majówka z Nowymi Horyzontami VOD to zdecydowanie najpewniejsza inwestycja (i czasu, i pieniędzy) na nadchodzący długi weekend. Na każdy dzień majówki przygotowaliśmy specjalną propozycję programową.

Sprawdź propozycje na majówkę

Nowości na NH VOD

Nienasyceni, reż. Luca Gadagnino

Na pierwszym planie: miłość, seks i rock’n’roll na słonecznej wyspie u wybrzeży Sycylii. Na drugim: sprytnie ukazane mroczne strony show biznesu i rozwarstwienie społeczne. Do tego gwiazdorska obsada, intryga i muzyka The Rolling Stones. 

Suspiria, reż. Luca Guadagnino

Włoski reżyser, w swoim remake’u kultowej Suspirii Daria Argento, wraca do kultowego horroru, który śmiertelnie przeraził go w dzieciństwie. Nie naśladuje jednak starego mistrza, tylko bezczelnie i niezwykle oryginalnie bawi się historią młodziutkiej tancerki, Susie Bannion.

Synowie Danii, reż. Ulaa Salim

Trzymająca w napięciu opowieść o brudnej polityce, rasizmie i próbie odnalezienia swojej tożsamości w świecie pełnym napięć. Reżyser Ulaa Salim – syn irackich imigrantów – prezentuje w swoim filmie mroczne oblicze Danii.

Tylko zwierzęta nie błądzą, reż. Dominik Moll

Rewelacja MFF w Wenecji, zainspirowana bestsellerową powieścią kryminalną Colina Niela. W rolach głównych wystąpiły gwiazdy europejskiego kina: Denis Menochet (Dzięki Bogu, Bękarty wojny), Damien Bonnard (Nędznicy, Dunkierka) oraz Valeria Bruni Tedeschi (Zwariować ze szczęścia, Isabelle i mężczyźni).

Sprawdź katalog NH VOD

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz