Wystawiono księgę kondolencyjną dedykowaną prezesowi Balawejderowi. Swój wpis zamieścił m.in. prezydent Sutryk [Foto]

poniedziałek, 23.1.2023 13:22 258 0

- Tak trudno jest żegnać kogoś, kto powinien przecież być tutaj, z nami… Jednak pragniemy zrobić to jak najlepiej potrafimy, bo nasz Szef, nasz Przyjaciel, Krzysztof, zasługuje na najpiękniejsze z pożegnań - pisze na swoim Facebooku MPK Wrocław.

W siedzibie MPK przy ul. Prusa 75-79 we Wrocławiu wystawiona już jest Księga kondolencyjna; wpisywać można się od dzisiaj (poniedziałek) do piątku w godz. 8.00-16.00. Już z samego rana w poruszający sposób żegnał prezesa prezydent Wrocławia Jacek Sutryk - jako jego przełożony i serdeczny przyjaciel.

- Kochany Krzyśku. Powtórzę, jesteś (bo nie umiem akurat o tobie pisać, że byłeś) super prezesem, super obywatelem miasta, super kibicem, super kolegą i po prostu dobrym człowiekiem! Wrocław oraz my wszyscy jesteśmy i zawsze będziemy za wszystko wdzięczni. I zawsze będziemy pamiętać! Do zobaczenia - napisał w księdze prezydent Sutryk.

Wpis swój w Księdze zostawił także Marcin Urban, przewodniczący Rady Nadzorczej MPK, skarbnik Wrocławia, obecnie pełniący obowiązki prezesa MPK Wrocław. Państwa także zapraszamy do odwiedzin i wyrażenia choć paru słów. Przypominamy także, że pogrzeb odbędzie się we wtorek 24 stycznia o godz. 14.00.

Msza święta odprawiona zostanie w kościele pw. św. Faustyny przy ul. Jackowskiego, a następnie zmarły pochowany zostanie na cmentarzu parafialnym Świętej Rodziny przy ul. Smętnej we Wrocławiu.

źródło: MPK Wrocław, Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk

Dodaj komentarz

Komentarze (0)