komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 5 grudnia 2020

Sabiny, Krystyny

Wypadek na ul. Świdnickiej

piątek, 20.11.2020 10:07 , komentarze: 0 , odsłony: 404
kategorie artykułu:

19 listopada przed godziną 11.00 na ulicy Świdnickiej doszło do groźnego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierujący Saabem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na jego tył. Kierujący Skodą w stanie niezagrażającymi życiu został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali.

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego przed godziną 11.00 zostali skierowani przez dyżurnego do obsługi zdarzenia drogowego na ulicy Świdnickiej.
Ustalenie przebiegu zdarzenia nie było trudne. Kierujący osobową Skodą widząc nadjeżdżający pojazd uprzywilejowany, postanowił umożliwić mu przejazd, zatrzymując swój pojazd. Całej tej sytuacji nie zauważył niestety kierujący Saabem, który nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego najechał na jego tył.

Kierujący Skodą 42-letni mężczyzna został przewieziony do jednego z wrocławskich szpitali w stanie niezagrażającym jego życiu. Konsekwencje tego zdarzenia będą zależne od obrażeń poniesionych przez poszkodowanego mężczyznę i długości jego ewentualnego pobytu w placówce medycznej.

źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

czwartek, 3.12.2020 14:06
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki