Wrocławska Potańcówka z gorącymi hitami latino już w najbliższą sobotę

piątek, 5.7.2024 10:20 420 0

Przed nami kolejna letnia Wrocławska Potańcówka na pl. Wolności. W najbliższą sobotę 6 lipca we Wrocławiu będzie gorąco nie tylko za sprawą wysokich temperatur, ale także dzięki rytmom latino, które są muzycznym motywem przewodnim tej potańcówki.

Zabawa rozpocznie się o 18.00 od pokazu zmysłowej bachaty w wykonaniu Małgosi i Szymona – instruktorów tego tańca ze szkoły tańca No Limits. Po pokazie nadejdzie pora na wspólny trening i naukę kroków – to wstęp do dalszej zabawy oraz szansa na wspólną taneczną rozgrzewkę. Kolejnym punktem programu jest już tylko dobra zabawa (nie tylko) w rytmach gorącego latino, którą poprowadzi DJ Bartek Sznyter znany z pasji do latynoskich rytmów, które porywają do tańca.

Wstęp na potańcówkę jest bezpłatny. Zabawa trwa do godz. 23.00.

Na miejscu będzie punkt #PijKranówkę z pyszną wodą z dodatkiem owoców, która da orzeźwienie w tę ciepłą, lipcową noc. Plac Wolności jest miejscem dostępnym, bez przeszkód architektonicznych. Dla osób ze specjalnymi potrzebami organizator przygotował specjalne miejsce odpoczynku. W strefie chill czekać będą leżaki, zaproszone zostały także foodtrucki.

Organizatorem Wrocławskich Potańcówek jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)