komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 24 stycznia 2019

Felicji, Franciszka

Wrocławska policja zlikwidowała kolejne plantacje marihuany. Kilkaset roślin nie trafi do obiegu

środa, 6.6.2018 14:00 , komentarze: 0 , odsłony: 2845
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci w ostatnim czasie prowadzili działania ukierunkowane na ujawnianie i likwidację plantacji konopi indyjskich. W trakcie akcji zabezpieczono kilkaset roślin, zapobiegając trafieniu do obrotu pokaźnych ilości środków odurzających, które mogłyby z nich zostać uzyskane.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu wspólnie z policjantami Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo - Śledczego wrocławskiej komendy miejskiej prowadząc działania ukierunkowane na likwidowanie nielegalnych plantacji marihuany, ujawnili w ciągu ostatnich kilku dni miejsca uprawy konopi indyjskich na terenie powiatu wrocławskiego.

W jednym z nich policjanci zabezpieczyli ponad 560 krzewów o różnej fazie wzrostu. Przy plantacji funkcjonariusze ujawnili także konewki, rękawiczki oraz pojemniki z zawartością substancji mogących służyć do nawożenia roślin. W kolejnym miejscu zabezpieczono kilka krzewów pochodzących z mniejszej plantacji, która również znajdowała się na terenie powiatu wrocławskiego.

Obecnie funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą prowadzą działania ukierunkowane na ustalenie osób odpowiedzialnych za uprawę konopi. Za prowadzenie tego rodzaju procederu grozi kara do 3, a gdy uprawa mogła by dostarczyć znacznej ilości narkotyku - nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze


wtorek, 22.1.2019 15:18
wtorek, 22.1.2019 10:00
sobota, 19.1.2019 09:09
sobota, 19.1.2019 08:49
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
New-House
monitoring GPS
Sklep AZE
Kserokopiarki
Teagle