komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 26 stycznia 2020

Tymoteusza, Michała

Wrocławscy judocy z powołaniami do reprezentacji Polski

piątek, 10.1.2020 10:15 , komentarze: 0 , odsłony: 380
kategorie artykułu:

Polski Związek Judo opublikował listę zawodników i zawodniczek, którzy będą reprezentować kraj w I półroczu 2020 roku. Do kadry zostało powołanych 5 judoków wrocławskiego klubu Judo Tigers.

Na początku stycznia br. powołania do kadr narodowych w swoich kategoriach wiekowych otrzymali: Mikołaj Szopa (Oleśnica), Stanisław Bogusz (Oleśnica), Wiktor Mika (Oleśnica), Krzysztof Cieciorko (Marcinkowice) oraz Maciej Bernatowicz (Wrocław). Wszyscy zawodnicy od początku swojej przygody ze sportem reprezentują klub Judo Tigers działający na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.

- Powołania są efektem ciężkiej pracy naszych podopiecznych na każdym treningu, co skutkuje ich dynamicznym rozwojem. Rok 2019 pod względem wyników był bardzo dobry dla całego klubu za co ponownie zostaliśmy nagrodzeni – mówi Michał Zamęcki, trener i prezes klubu Judo Tigers.

Judo Tigers to klub sportowy prowadzący zajęcia dla dzieci i młodzieży na terenie Dolnego Śląska od 2010 roku. W kwietniu 2019 roku drużyna z 3 reprezentantami w składzie (Szopa, Bogusz, Mika) zdobyła srebrny medal na Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Inni powołani także odnosili sukcesy w ubiegłym roku. Maciej Bernatowicz zdobył brązowy, a Krzysztof Cieciorko srebrny medal podczas indywidualnych Mistrzostw Polski Młodzików i Młodziczek.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 13.1.2020 08:15
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele