komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 25 lutego 2021

Wiktora, Cezarego

Wracamy do gry 13 lutego! Co w repertuarze Kina Nowe Horyzonty?

sobota, 6.2.2021 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 466
kategorie artykułu:

Wracamy do gry 13 lutego! Co w repertuarze?
Kino bez Was to żadne kino. Przez blisko 4 miesiące tęskniliśmy i czekaliśmy na Wasz powrót, dlatego cieszymy się, że zgodnie z rozporządzeniem rządu możemy wrócić do gry jeszcze w tym miesiącu.

Kino Nowe Horyzonty zostanie ponownie otwarte w sobotę, 13 lutego. Szczegółowe godziny, w których KNH będzie funkcjonować, podamy w przyszłym tygodniu. Do gry wróci także kinowe bistro – będziecie mogli kupić u nas napoje i posiłki na wynos. Dla wszystkich posiadaczy Karty Klubu Przyjaciół Kina mamy specjalną promocję: 50% zniżki na każdą kawę w menu!

Co zobaczymy na ekranach?
Nasz zespół pracuje nad przygotowaniem repertuaru – szczegółowy plan opublikujemy na początku przyszłego tygodnia. Już teraz możemy pochwalić się świetnymi tytułami, które zagramy przedpremierowo i premierowo. Wśród nowości znajdą się m.in.: Hity ostatniej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty – doskonała okazja, żeby doświadczyć festiwalowej atmosfery bezpośrednio w kinie. W programie nowohoryzontowego pakietu startowego pojawią się:

Słudzy, reż. Ivan Ostrochovský;
Proste rzeczy, reż. Grzegorz Zariczny;
Niepamięć, reż. Christos Nikou
oraz laureat Grand Prix i Nagrody Publiczności 20. MFF Nowe Horyzonty –
Metamorfoza ptaków, reż. Catarina Vasconcelos.

Zabij to i wyjedź z tego miasta, reż. Mariusz Wilczyński – obsypana nagrodami animacja dla dorosłego widza, w której głosów postaciom użyczyły takie gwiazdy jak: Andrzej Wajda, Krystyna Janda, Marek Kondrat, Maja Ostaszewska czy Andrzej Chyra.
Na rauszu, reż. Thomas Vinterberg – czyli najlepsza impreza w twoim życiu, podczas której drinki
przygotowuje sam Mads Mikkelsen. Na rauszu było rewelacją światowych festiwali, na koncie ma już kilka nagród Europejskiej Akademii Filmowej i typowane jest jako zwycięzca Oscara dla filmu międzynarodowego. Po otwarciu KNH planujemy specjalny pokaz przedpremierowy tego filmu.
Palm Springs, reż. Max Barbakow – znakomita komedia, rewelacja festiwalu Sundance, która na koncie ma już nominację do Złotego Globu i najpewniej zdobędzie nominacje do Oscarów. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 9-9 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu Fargo czy Jak poznałem waszą matkę.
Sound of Metal, reż. Darius Marder – energetyczny film o pokonywaniu własnych słabości, który najprawdopodobniej będzie jednym z głównych graczy podczas najbliższego rozdania oscarowego. W roli głównej nominowany do Złotego Globu Riz Ahmed (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Bracia Sisters).
La Gomera, reż. Corneliu Porumboiu – kryminalna komedia w reżyserii mistrza rumuńskiego kina,
która zaskakuje pomysłowością i bawi absurdalnym humorem.
Jeszcze jest czas, reż. Viggo Mortensen – debiut reżyserski Mortensena (słynnego Aragorna z trylogii Władca pierścieni); czuła i poruszająca opowieść o skomplikowanej relacji między ojcem i synem.
Helmut Newton. Piękna i bestia, reż. Gero von Boehm – fascynująca opowieść o autorze kultowych, przesiąkniętych erotyzmem kobiecych aktów. Zaskakujący obraz Helmuta Newtona ujawniają fotografowane przez niego top modelki, gwiazdy i aktorki.

W repertuarze znajdą się także filmy, które cieszyły się dużą popularnością tuż przed zamknięciem kina. Wśród nich m.in.: Szarlatan Agnieszki Holland, Gniazdo Seana Durkina, Obraz pożądania Giuseppe Capotondiego czy 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy w reżyserii Jana Holoubka. Na ekranach Kina Nowe Horyzonty będzie można zobaczyć również sporo dobrych filmów z Polski – chcemy jak najlepiej wspierać rodzimą branżę filmową.

Bezpieczeństwo przede wszystkim
W KNH bezpieczeństwo jest utrzymywane na najwyższym poziomie: w przestrzeni kina rozmieszczone są stacje do dezynfekcji dłoni i specjalne oznaczenia przypominające o utrzymywaniu dystansu, zwłaszcza przy kasach czy kinowym bistro. Według wytycznych rządu sale projekcyjne mogą być zapełnione maksymalnie w 50% – będziemy ściśle przestrzegać tej zasady. Przypominamy również, że w na terenie kina należy zakrywać usta i nos, także podczas seansów.

Vouchery, karty klubowe i wynajmy 
Zaraz po otwarciu będzie można wykorzystać zakupione wcześniej vouchery na pokazy repertuarowe.
Terminy przydatności voucherów i kart Klubu Przyjaciół Kina Nowe Horyzonty zostaną odpowiednio wydłużone – niedługo przedstawimy szczegółowe informacje. Również niedługo napiszemy więcej na temat możliwości wynajmu sal kinowych.
Wszelkie pytania w tej kwestii prosimy kierować na adres: sprzedaż@kinonh.pl.

Dziękujemy!
Dziękujemy za wszystkie gesty i słowa wsparcia, które otrzymaliśmy od Was w ciągu ostatnich
tygodni – to dzięki nim mamy energię do dalszego działania. Jesteście najlepszymi Widzami na
świecie – nie możemy się doczekać, kiedy znów nasze sale ożyją dzięki Wam!

 

Wasze komentarze

wtorek, 23.2.2021 09:15
poniedziałek, 22.2.2021 14:36
poniedziałek, 22.2.2021 09:08
niedziela, 21.2.2021 08:00
środa, 17.2.2021 13:47
środa, 17.2.2021 10:04
wtorek, 16.2.2021 14:21
piątek, 12.2.2021 12:58
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele