Wiedza, narzędzia i inspiracje na rzecz PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

czwartek, 24.11.2016 12:11 2013 0

W zeszłym tygodniu świętowaliśmy kolejne obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - międzynarodowego projektu promującego rozwój biznesowych inicjatyw. Dziewiąta już edycja ŚTP odbyła się pod hasłem ,,Biznes jest dobry, Przedsiębiorczość jest dobra!”, a Dolnośląscy Pracodawcy – regionalny związek pracodawców Konfederacji Lewiatan podpisali się pod nim aktywnie uczestnicząc w promowaniu przedsiębiorczości. Zorganizowali z tej okazji wraz z Ośrodkiem Enterprise Europe Network i Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A bezpłatne szkolenia, w których uczestniczyło blisko 100 osób! Dolnośląscy Pracodawcy, jak co roku zaangażowali się w organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Wraz z Ośrodkiem Enterprise Europe Network i Dolnośląską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A zorganizowali w Szczawnie-Zdroju trzy bezpłatne szkolenia. Wydarzenia odbyły się pod szyldem Akademii Dolnośląskich Pracodawców – w ramach której przedsiębiorcy mają dostęp do regularnych szkoleń różnorodnego spektrum tematycznego wspierającego prowadzenie firm.

Szkolenie ,,Standardy bezpiecznej pracy w firmach MŚP w świetle unijnych dyrektyw” poszerzyło wiedzę uczestników w temacie kultury bezpieczeństwa w zakładach pracy. Informacje przekazywane były m.in. przez inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowego Inspektoratu Pracy we Wrocławiu, Oddziału w Wałbrzychu. Szkolenie pn. ,,Zarządzanie pracownikami pokolenia XYZ” wzmocniło umiejętności zarządzania pracownikami w obliczu różnic pokoleniowych, stanowiących ogromne wyzwanie dla pracodawców. Ostatnie szkolenie pt. ,,Jak wypromować swoją firmę w Internecie. Podstawy Web Marketingu” pokazało uczestnikom od praktycznej strony, w jaki sposób zadbać o zaistnienie firmy w Internecie, jak samodzielnie stworzyć prostą stronę www, uruchomić kampanię Google Adwords, czy też Facebook Ads.

Partnerami merytorycznymi organizowanych wydarzeń i prowadzącymi szkolenia byli przedstawiciele: Państwowej Inspekcji Pracy - Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu, Oddział w Wałbrzychu, firmy szkoleniowo – doradczej oferującej usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy - Grupa EK’s Polska, firmy Human Partner Sp. z o. o. zajmującej się szeroko pojętym doradztwem dla firm i ich wsparciem w efektywnym rozwoju oraz firmy oferującej rozwiązania informatyczne w zakresie oprogramowania, projektowania graficznego, stron www i promocji w Internecie – firma heapmail Internet Solutions sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)