komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 18 stycznia 2020

Piotra, Małgorzaty

Warsztaty i prezenty w Galerii Dominikańskiej

środa, 11.12.2019 16:05 , komentarze: 0 , odsłony: 612
kategorie artykułu:

Prezenty, dekoracje choinkowe, wigilijny karp, gwiazdkowe wyprzedaże… Istnieje mnóstwo powodów, dla których warto odwiedzić Galerię Dominikańską przed świętami. Pobyt w niej uprzyjemnią klientom w tym czasie liczne atrakcje. Już w weekend, 13-15 grudnia, w świąteczny nastrój wprowadzą gości centrum inspirujące warsztaty tworzenia ozdób w stylu skandynawskim. Czekają na nich również upominki za zakupy – karty podarunkowe o wartości 100 zł!

Galeria Dominikańska zadba w grudniu o ciepłą i gwiazdkową atmosferę, odkrywając przed klientami rozmaite atrakcje i wydarzenia. Dawka pozytywnych świątecznych wrażeń już
w najbliższy weekend, 13-15 grudnia! 

Miłośnikom natury i minimalistycznego designu przyjemność sprawią bezpłatne warsztaty ozdób świątecznych, dla których inspiracją będzie styl skandynawski. Podczas zajęć animatorzy przybliżą technikę i sztukę tworzenia pięknych ozdób z naturalnych materiałów, jak słoma, papier, filc, tkanina czy drewno. Wykorzystując proste formy, uczestnicy warsztatów stworzą własnoręcznie niezwykłe dekoracje lub upominki pod choinkę dla najbliższych.

Jak co roku przed Bożym Narodzeniem szukamy idealnych prezentów, które spełnią oczekiwania naszych najbliższych. Dla wielu osób poszukiwania te są powodem ogromnego stresu, zajmują mnóstwo czasu i wymagają dużego zaangażowania. Galeria Dominikańska pragnie wynagrodzić swoim gościom te starania, nagradzając ich… wartościowymi prezentami! Karty podarunkowe o wartości 100 zł otrzymają klienci, którzy w dniach 13-15 grudnia zrobią zakupy na kwotę min. 500 zł (na maksymalnie trzech paragonach). 

- Tradycyjnie grudzień to czas przygotowań do radosnych chwil i spotkań z rodziną i najbliższymi. Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas w grudniu aktywności umilą naszym gościom przedświąteczne sprawunki i poszukiwania upominków dla bliskich. Zapraszamy klientów Galerii Dominikańskiej na kreatywne warsztaty tworzenia bożonarodzeniowych dekoracji oraz do udziału w akcji, w której do zdobycia są karty podarunkowe. Mamy nadzieję, że prezent dołączony do zrealizowanych w centrum zakupów ucieszy kupującychmówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej. 

 

Wasze komentarze

piątek, 17.1.2020 09:05
piątek, 17.1.2020 08:50
1
czwartek, 16.1.2020 14:22
poniedziałek, 13.1.2020 08:18
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele