komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 17 lipca 2019

Anety, Bogdana

Wakacyjne wydarzenia w CH Auchan

wtorek, 25.6.2019 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 229
kategorie artykułu:

Wakacyjne przygody powinny budzić tylko dobre wspomnienia! W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych Centrum Handlowe Auchan Bielany organizuje akcję pod hasłem „Bezpieczne lato”. 29 i 30 czerwca najmłodsi otrzymają bezpłatną, kolorową opaskę na rękę, na której znajduje się miejsce do wpisania danych kontaktowych rodziców lub opiekunów. 

Ogólnopolska kampania pod hasłem „Bezpieczne lato” ma na celu zwrócenie uwagi rodzin na potencjalne niebezpieczne sytuacje w czasie wakacji. Jedną z nich jest nagłe oddalenie się dziecka od rodzica. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie zagubionego malucha, mogła szybko skontaktować się z opiekunem. Stąd tak ważne jest zaopatrzenie dziecka w dane kontaktowe.

29 i 30 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielany pojawi się specjalne stanowisko dla rodziców z dziećmi, gdzie będą rozdawane bezpłatne, kolorowe opaski na rękę. Gadżet będzie można oznakować danymi kontaktowymi, co pomoże w szybkim odnalezieniu malucha w przypadku zagubienia i rozłąki z rodzicem.

Kolorowe bransoletki oprócz swojej praktycznej roli, będą ciekawym gadżetem wakacyjnym, który z pewnością spodoba się każdemu maluchowi. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału, z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki. Dodatkowo, na specjalnych tablicach informacyjnych znajdą się „Ważne zasady bezpiecznego lata”, z którymi każde dziecko powinno się zapoznać.

W sobotę w Centrum Handlowym Auchan Bielany będą również gościć przedstawiciele Wodnej Służby Ratowniczej, którzy zaprezentują sprzęt wykorzystywany w codziennej pracy. Odwiedzający galerię będą mieć okazję zobaczyć m.in. motorówki ratownicze, terenowe samochody operacyjne, pontony oraz sprzęt wykorzystywany do ratownictwa medycznego i wodnego. Wszyscy zainteresowani wezmą udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem fantomu i defibrylatora oraz obejrzą ćwiczeniach z użyciem sprzętu do ratownictwa wodnego. 

Akcja „Bezpieczne lato” odbędzie się 29 i 30 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich.Bezpłatne opaski będą rozdawane dzieciom w godz.: 11:00-19:00. W tych samych godzinach odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Wodnej Służby Ratowniczej. Wstęp bezpłatny! 

 

Wasze komentarze

wtorek, 16.7.2019 09:29
poniedziałek, 15.7.2019 19:00
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele