W zdrowej kołdrze zdrowy puch!

piątek, 6.12.2019 00:00 1447

Na rynku dostępna jest szeroka oferta różnorakich kołder, aby zapewnić sobie zdrowy i spokojny oraz komfortowy sen bardzo ważne jest, by wśród tej różnorodności odnaleźć taką idealną dla siebie, która spełni wszystkie oczekiwania. Idealnym miejscem, w którym na pewno znajdziesz wszystko to, czego szukasz jest internetowy sklep www.posciel.to! W jego ofercie są zarówno ciepłe kołdry zimowe, kołdry dedykowane szczególnie dla alergików, a także wspomagające efektywny wypoczynek kołdry antystresowe!

Ciepłe kołdry zimowe

Srogie mrozy tuż tuż, dlatego warto wyposażyć się w cieplutką kołdrę, która skutecznie uchroni przed zmarznięciem. Dla największych zmarzluchów dobrym wyborem będą kołdry wypełnione naturalnym gęsim puchem - https://posciel.to/koldry-puchowe, który idealnie izoluje od zimna, zapewnia utrzymanie ciepła, jest to gruba kołdra, z drugiej strony jednak nie jest to kołdra ciężka, produkty te odznaczają się bowiem lekką wagą oraz sprężystością. To tylko niektóre zalety zimowych kołder firmy Poldaun, jest to firma Polska, kołdry wypełnione są praktycznie wyłącznie puchem z polskich gęsi, produkty wykonane są z wielką starannością o najmniejsze szczegóły, tak aby puch był zawsze na swoim miejscu, kołdry dostępne są w ofercie sklepu w korzystnych cenach! Atrakcyjną alternatywą na chłodny czas mogą być kołdry zimowe, które w 100% wykonane zostały z wełny alpaki! Podstawowymi zaletami tej kołdry jest wysoka pochłanialność wilgoci oraz pełne dostosowanie się do temperatury ciała, ponadto są hipoalergiczne!

Kołdry antystresowe

Życie codzienne, praca, obowiązki i napięty grafik, te i wiele innych czynników każdego dnia przyprawiają nas o stres, szczególnie gdy noce robią się coraz dłuższe a dni stają się krótsze, trudno zachować dobry nastrój i chęć do stawiania czoła kolejnym wyzwaniom, na szczęście wsparciem w walce ze stresem może być kołdra antystresowa wspomnianej już powyżej polskiej marki Poldaun z kolekcji Calma.

Składa się ona z dwóch warstw, które będą idealną izolacją od zimna nawet w najchłodniejsze noce, a zarazem mają one parametry oddychalności, pochłania nadmiar wilgoci ze skóry. Jednak tym, co najważniejsze są materiały, z których wykonane jest pokrycie kołdry, mikrofibra i włókno węglowe. Ma ono wyjątkowe właściwości, bowiem dzięki niemu następuje proces jonizacji, który sprawia, że wyładowują się ładunki elektrostatyczne, które zgromadziliśmy w ciągu całego dnia, co za tym idzie napięcia mięśniowe niwelują się, tak by można było bardziej efektywnie wypoczywać!

Kołdry antyalergiczne

Dla tych, którzy mają specjalne potrzeby i na codzień zmagają się z wszelakimi alergiami, a szczególnie dla tych najmłodszych idealna będzie ciepła kołdra antyalergiczna 
firmy Poldaun z kolekcji Sensidream!

Co czyni produkt hipoalergicznym? Przede wszystkim jego wyjątkowe wypełnienie, złożone jest ono z karbionowych silikonowych włókien typu hollow, których właściwością jest to, że chronią one przed rozwojem drobnoustrojów, powłoka kołdry przepuszcza w optymalnym stopniu powietrze, przy wykonaniu produktu nie użyto żadnych uczulających i szkodliwych barwników, które mogłyby okazać się drażniące, w szczególności dla wrażliwej skóry alergików, kołdra nie zawiera także żadnych metali ciężkich i substancji chemicznych o toksycznym dla organizmu działaniu. Jest zatem w pełni bezpieczna i idealna zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych, co więcej może być stosowana przez cały sezon! Inną opcją stworzoną specjalnie dla alergików może być kołdra wykonana z mikrofibry, znacznie ogranicza ona tak niekorzystny dla zdrowia rozwój roztoczy, oraz jest przewiewna i higieniczna. Ta kołdra antyalergiczna spodoba się szczególnie tym, dla których priorytetem jest czystość i to by ich sypialnia jak najdłużej wolna była od kurzu, a co za tym idzie od roztoczy! Ponadto produkt ten może być używany przez cały rok, dostosowuje się do temperatury, ciepła kołdra świetnie spełni wszystkie swoje funkcje o każdej porze roku, nie straszna jest jej nawet najbardziej mroźna zima!