W weekend majowy zwiedzaj Polskę na jednym Wspólnym Bilecie Samorządowym

czwartek, 26.4.2018 09:30 738 0

Wyjątkową ofertę dla podróżnych przygotowali kolejowi przewoźnicy samorządowi. Kupując jeden bilet w weekend majowy będzie można jeszcze wygodniej podróżować i zwiedzać wybrane regiony w Polsce. 

Wspólny Bilet Samorządowy to oferta stworzona przez przewoźników samorządowych. Jeden blankiet w cenie 38 złotych uprawnia do przejazdów w ciągu 24 godzin pociągami Spółek: Koleje Mazowieckie, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Koleje Wielkopolskie, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie, Arriva RP, Koleje Małopolskie i Warszawska Kolej Dojazdowa. 

- Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić weekend majowy to naprawdę niezwykła oferta. W ciągu dnia każdy podróżny, będzie mógł na jednym bilecie dojechać do wybranego przez siebie miejsca, niezależnie od tego, czy w danym momencie będzie musiał podróżować pociągiem Kolei Dolnośląskich, czy przykładowo Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej - mówi Prezes KD Piotr Rachwalski

Bilet można kupić niemal we wszystkich kanałach dystrybucji, m.in. przez internet, czy SkyCash, a następnie wsiąść do pociągu ww. przewoźnika, bez konieczności zakupu kolejnego biletu i sprawdzania czy posiadany jest właściwy. 

Pierwszy tydzień maja, pozwalający na dłuższy wyjazd na wypoczynek czy zwiedzanie jest świetną okazją do skorzystania z tak wygodnej i taniej oferty. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)