W lutym spotkajmy się w Imparcie!

piątek, 14.1.2022 12:06 102 0

Już w lutym do Impartu wracają popularne cykle wydarzeń muzyczno-teatralno-rozrywkowych odbywające się na dwóch scenach – w Impart Cafe oraz na scenie w galerii. W programie znajdziemy koncerty i spotkania prowadzone przez Leszka Możdżera – Idzie nowe! Leszek Możdżer przedstawia, spektakle IMPART DZIECIOM, popularny Antykabaret oraz muzyczny cykl Przed premierą.

 

IDZIE NOWE! LESZEK MOŻDŻER PRZEDSTAWIA

19 lutego w Impart Cafe odbędzie się wydarzenie otwierające tegoroczną edycję muzycznego cyklu Leszka Możdżera, którego formułą jest koncert oraz rozmowa z zaproszonymi przez Możdżera młodymi zdolnymi pianistami. Gościnią Leszka w lutowej edycji będzie Barbara Drazkov Drążkowska ze swoim najnowszym projektem solowym ALWAYS BE PREPARED.

IMPART DZIECIOM

6 i 20 lutego scenę w galerii Impartu przejmą teatry lalkowe prezentujące spektakle dla najmłodszych widzów w ramach IMPART DZIECIOM. Ideą zapoczątkowanego w ubiegłym roku cyklu jest zapoznawanie dzieci z małymi formami teatralnymi wysokiej jakości artystycznej i edukacyjnej, realizowanymi przez wyjątkowe, aktywne twórczo i nagradzane na festiwalach małe zespoły teatralne z całej Polski, których spektakli nie zobaczymy na komercyjnych dużych scenach.

ANTYKABARET „DOBRY WIECZÓR WE WROCŁAWIU”– „ANTYWALENTYNKI”

Antykabaret daje okazję do poznania ciekawych osobowości z Wrocławia w ramach wieczorów utkanych ze scenek, piosenek, improwizacji w Impart Cafe. Wyjątkowość cyklu stanowi między innymi fakt, że oprócz artystów znanych ze scen Teatru Muzycznego Capitol, dziennikarzy czy wykładowców, pojawiają się tu również osoby, które na co dzień nie występują na scenie i nie są znane publiczności, ale promieniują wyjątkowym talentem towarzyskim i poczuciem humoru. Najbliższa odsłona odbędzie się 11 lutego pod nazwą „Antywalentynki”.

PRZED PREMIERĄ

Publiczność zgromadzona w kameralnej przestrzeni Impart Cafe ma okazję zapoznać się z  interesującymi interpretacjami piosenki literackiej i aktorskiej najlepiej zapowiadających się młodych wykonawców, którzy już w niedalekiej przyszłości mogą stanowić czołówkę polskiej sceny – nie tylko muzycznej. 17 lutego jako gwiazda wieczoru wystąpi aktorka i wokalistka Agata Łabno.

 

6 lutego  - IMPART DZIECIOM: spektakl „Pinokio” / Teatr MER / Fundacja Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie!/ godz. 12:00, ul. Mazowiecka 17, scena w galerii

11 lutego - Antykabaret „Dobry Wieczór we Wrocławiu” – „Antywalentynki”/  godz. 19:00, ul. Mazowiecka 17, Impart Cafe

17 lutego - Przed Premierą: Agata Łabno - koncert / godz. 18:00, ul. Mazowiecka 17, Impart Cafe

19 lutego - Idzie nowe! Leszek Możdżer prezentuje: BARBARA DRĄŻKOWSKA  z projektem ALWAYS BE PREPARED / godz. 19:00, ul. Mazowiecka 17, Impart Cafe

20 lutego - IMPART DZIECIOM: spektakl „Puk Puk” / Teatr Chrząszcz w Trzcinie/ godz. 12:00, ul. Mazowiecka 17, scena w galerii

 

Bilety już wkrótce w sprzedaży na stronie: strefakultury.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)