komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 25 października 2020

Darii, Wilhelminy

W Arkadach Wrocławskich można odebrać maskotkę, która ma przypominać dzieciom o myciu rąk

poniedziałek, 12.10.2020 11:45 , komentarze: 0 , odsłony: 241
kategorie artykułu:

Nikt nie ma wątpliwości, że częste mycie rąk to skuteczny sposób na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów. Wiedzą o tym nawet dzieci. Czasami jednak w ferworze zabawy zapominają o tej niezwykle ważnej czynności. Przypominać ma im o tym Pucuś. Sympatyczną maskotkę wraz z książeczką edukacyjną można otrzymać za zakupy w Arkadach Wrocławskich.

Ma pomarańczowe futerko, szeroki uśmiech i… zawsze czyste rączki. Przybył do Arkad Wrocławskich, aby zachęcić najmłodszych do regularnego mycia dłoni. Nic więc dziwnego, że sam świeci przykładem! Jak otrzymać bezpłatną maskotkę Pucusia oraz przedstawiającą bohatera książeczkę dla dzieci wraz z tabelką do zbierania punktów za mycie rączek?

Wystarczy zrobić zakupy w Arkadach Wrocławskich za min. 200 zł na maksymalnie 3 paragonach. Następnie należy udać się do punktu obsługi akcji. Znajduje się on na poziomie 0 Arkad Wrocławskich, w pobliżu kawiarni Grycan. Czynny jest w poniedziałki, środy, piątki i soboty w godz. od 11:00 do 19:00. Akcja trwa od 12 października do 7 listopada 2020 roku lub do wyczerpania zapasów maskotek. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 3 pluszaki. Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej centrum handlowego.

Bezpieczne zakupy w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie dokładają wszelkich starań, aby ich klienci czuli się podczas zakupów komfortowo i bezpiecznie. Po ponownym otwarciu galerii wrocławskie centrum handlowe przeprowadziło kampanię informacyjną na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 i konieczności zachowania dystansu oraz przestrzegania zasad higieny. Objęła ona nie tylko działania na terenie obiektu, ale również media społecznościowe, gdzie publikowano filmy instruktażowe dotyczące bezpiecznych zakupów. Akcja „Dołącz do grona przyjaciół Pucusia” to kolejne z działań Arkad Wrocławskich, mające na celu edukację z zakresu przestrzegania zasad higieny. Tym razem o konieczności częstego mycia rąk postanowiono przypomnieć najmłodszym. Organizatorzy mają nadzieję, że sympatyczna maskotka Pucusia pomoże rodzicom w kształtowaniu nawyków mycia rąk u swoich pociech.

 

Wasze komentarze

piątek, 23.10.2020 09:45
piątek, 23.10.2020 08:51
czwartek, 22.10.2020 08:59
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki