komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 20 października 2018

Ireny, Kleopatry

W 6 odcinku programu „Mam Talent!” pojawi się aż trójka uczestników z Wrocławia

czwartek, 11.10.2018 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 159
kategorie artykułu:

2301 – Julia Finneran – 16 lat – Wrocław  – WOKAL – Julia od dziecka była bardzo aktywną osobą i rozwijała się artystycznie w wielu dziedzinach. Chodziła do przedszkola muzycznego, a w szkole podstawowej na zajęcia baletu i gimnastyki artystycznej. W końcu wygrał śpiew. Uczęszczała na zajęcia wokalne do domów kultury we Wrocławiu i na zajęcia chóru (bardzo mile wspomina wyjazd z chórem do Niemiec). Prywatnie uczy się gry na pianinie (podobnie jak jej rodzeństwo). W rodzinie twierdzą, że odziedziczyła talent po prababci, która śpiewała operowo (ale nie występowała) i babci ze strony mamy, która miała artystyczna duszę. Poza śpiewem Julia interesuje się aktorstwem, chciałaby połączyć obie te dziedziny i występować np. na Broadwayu.

6223 – Piotr „Peterson” Przerada – 25 lat – Wrocław – WOKAL - Śpiewa dla siebie od najmłodszych lat, a od początku tego roku po namowie przyjaciół, rodziny i obserwatorów (fanów na swoim kanale) uznał, że jednak ma talent, nad którym warto pracować. Jako dziecko chodził na dodatkowe lekcje muzyki w szkole, poza tym od ponad pół roku ma prywatne lekcje wokalu. W wolnym czasie pracuje nad muzyką, nagrywa covery, którymi później dzieli się ze swoimi obserwatorami na kanale YouTube i na Instagramie! 

6407 – Martyna Pytel – 21 lat – Wrocław – AKTOBATYKA POWIETRZNA - Martyna od dziecka interesuje się akrobatyką. Najpierw tylko obserwowała rówieśników robiących gwiazdy i szpagaty, później sama postanowiła spróbować i zapisała się na zajęcia. Po roku udało jej się zrobić wymarzony szpagat. Trenowała w sekcji akrobatycznej MDK Śródmieście we Wrocławiu. Mając 16 lat trafiła na pół roku do agencji artystycznej Fly Cube, tam wracała do formy po 2 latach przerwy w treningach. Od 4 lat współpracuje z agencją artystyczną Everest. Grała w spektaklu akrobatycznym "Prometeusz". 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 12 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
części Samsung
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sklep AZE
biura do wynajęcia
Teagle
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
New-House
monitoring GPS
Wypożyczalnia osuszaczy