komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 23 października 2020

Marleny, Seweryna

Uwaga kierowcy! Utrudnienia na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia po porannym wypadku

wtorek, 6.10.2020 09:07 , komentarze: 0 , odsłony: 1105
kategorie artykułu:

Dziś po godzinie 8. doszło do zdarzenia drogowego na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia pomiędzy Siechnicami, a Kamieńcem Wrocławskim. Występują poważne utrudnienia, a kierowcy proszeni są o omijanie tej części trasy. Na rondzie w Łanach oraz Radwanicach patrole Wydziału Ruchu Drogowego kierują samochody na objazdy. Aktualnie ruch odbywa się wahadłowo.

Dziś rano, ok. godziny 8.00 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego wynika, że kierujący dostawczym Fiatem, jadąc od miejscowości Siechnice w kierunku miejscowości Blizanowice z nieustalonych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym Fordem.
W wyniku wypadku poszkodowane zostały 4 osoby, które zostały przetransportowane przez Zespoły Ratownictwa Medycznego do wrocławskich szpitali. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Na miejscu pracują zarówno policjanci, jak też inne służby. Ustalane są dokładne przyczyny tego zdarzenia. Na tę chwilę ruch na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia jest wstrzymany, a kierowcy kierowani są na objazdy. Prosimy o wyrozumiałość i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Aktualizacja godz. 9.30
Na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, ruch odbywa się wahadłowo. Przypominamy o stosowaniu się do poleceń policjantów oraz innych służb.

 

Wasze komentarze

czwartek, 22.10.2020 00:00
poniedziałek, 19.10.2020 14:22
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele