komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 17 stycznia 2021

Antoniego, Rościsława

Ubrania biegowe na jesień - co wybrać?

wtorek, 24.11.2020 11:47 , odsłony: 298
kategorie artykułu:

Wielu biegaczy stawia na spersonalizowane rozwiązania podkreślające ich indywidualny charakter. Doskonałą propozycją dla takich osób są koszulki sportowe fullprint, czyli takie, które zostały ozdobione wybranym motywem na całej powierzchni materiału. Jakie produkty tego typu cechują się największą popularnością? Co można nadrukować na koszulkach biegowych fullprint?

Koszulki biegowe fullprint

Koszulki sportowe fullprint stanowią doskonały wybór dla osób aktywnych, które lubią pokazywać swój charakter i preferencje podczas biegania. Na takiej odzieży można nadrukować wszystko – od powtarzalnych wzorów, aż po duże zdjęcie. Wiele sklepów z koszulkami oferuje opcje stworzenia własnych grafik, co stanowi idealne rozwiązanie na prezent dla miłośnika sportu.

Jak zamówić koszulki bawełniane fullprint?

Koszulka męska sportowa z kreatora nadruków

Proces tworzenia koszulki bawełnianej fullprint rozpoczyna się od zaprojektowania motywu. W tym celu możesz wykonać własny plik w programie graficznym lub skorzystać z gotowych banków darmowych grafik. Generatory odzieży fullprint znajdziesz na takich stronach jak MegaKoszulki, gdzie z łatwością zaprojektujesz swój model w zaledwie kilka chwil - https://www.megakoszulki.pl/koszulka-fullprint-z-wlasnym-nadrukiem. Wystarczy wgrać odpowiednio przygotowany plik, nanieść we właściwym miejscu i gotowe!

Koszulki sportowe fullprint – czym różnią się od zwykłych modeli?

Koszulki sportowe fullprint od zwykłej odzieży różnią się głównie krojem i zastosowanym materiałem. W większości przypadków są one wykonane w 100% z poliestru, co zapewnia dobrą rozciągliwość niezbędną podczas wymagających treningów. Warto pamiętać o tym aspekcie jeszcze przed zamówieniem konkretnego modelu. Jeśli zależy Ci na odzieży bawełnianej, postaw na klasyczną koszulkę fullprint, która będzie dobrą opcją również podczas ewentualnej aktywności fizycznej.

Odzież fullprint na jesień

Koszulka męska fullprint Acid Smile

Odzież fullprint sprawdza się również jesienią. We wrześniu i październiku temperatura jest na tyle wysoka, że pozwala na realizowanie treningów w koszulkach z krótkim rękawem. W kolejnych miesiącach czasami konieczne może okazać się założenie bluzy. Koszulki sportowe fullprint są jednak na tyle trwałe, że umożliwiają swobodne noszenie nawet przez kilka lat bez straty na jakości nadruku, dlatego modele zakupione jesienią sprawdzą się świetnie także latem.

Koszulka fullprint – co na niej nadrukować?

Koszulka męska fullprint Bat Swarm

Jeśli w stałej ofercie sklepów zajmujących się dystrybucją koszulek z nadrukami nie ma modelu, który trafia w Twoje gusta, czasami jedyną opcją okazuje się stworzenie własnego egzemplarza. W tym celu konieczne jest zaprojektowanie odpowiedniej grafiki lub napisu. W przypadku koszulek fullprint najczęściej są to powtarzalne wzory. Jeśli chodzi o biegaczy reprezentujących konkretne drużyny, dobrą opcją może okazać się postawienie na motyw zawierający ich logo lub nazwę. W cenie jest także abstrakcja oraz zdjęcia nadrukowane na całej powierzchni koszulki.

Trwałość koszulek sportowych fullprint

Koszulki sportowe fullprint zwykle są używane dość często. Jeśli realizujesz treningi codziennie, pranie takiej odzieży może być konieczne nawet kilka razy w tygodniu. Nadruki tworzone na takich koszulkach cechują się wysoką jakością, dlatego nie spierają się nawet w wyniku bardzo intensywnego korzystania. Wiele sklepów z odzieżą na zamówienie informuje na temat liczby prań, którą mogą przetrwać stworzone nadruki fullprint bez jakiejkolwiek straty na walorach wizualnych.

 

 
czwartek, 14.1.2021 12:31
1
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki