Tydzień pełen atrakcji na PWr

wtorek, 13.3.2018 10:00 980 0

Targi pracy, największy festiwal aktywności studenckiej oraz uczelniane dni otwarte to wydarzenia, które w najbliższym tygodniu odbędą się na Politechnice Wrocławskiej. 

Ponad stu pracodawców weźmie udział w rozpoczynających się we wtorek, 13 marca, targach pracy i praktyk Campus Recruitment. Na dwudniowe wydarzenie zapraszamy do Zintegrowanego Centrum Studenckiego Politechniki Wrocławskiej (bud. C-13, Serowiec).

W trakcie pierwszego dnia swoją ofertę prezentować będą firmy z branży IT, a w środę, 14 marca, pojawią się pracodawcy z pozostałych branż, takich jak: budownictwo, inżynieria środowiska, chemia, automotive czy finanse.

Dla wszystkich odwiedzających zaplanowano ciekawe prelekcje, konkursy i prezentacje nowinek technologicznych. W Strefie Studenta będzie można m.in. skonsultować swoje CV i list motywacyjny, wydrukować dokumenty rekrutacyjne, skorzystać z możliwości wykonania profesjonalnego makijażu biznesowego oraz zdjęcia. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Więcej informacji na stronie. https://www.facebook.com/events/312128619309304/

Po targach pracy zapraszamy na Dni Aktywności Studenckiej, czyli największy festiwal prezentujący działalność studentów Politechniki Wrocławskiej.

Podczas czwartkowej (15 marca, bud. C-13) wystawy ponad 50 kół naukowych, agend kultury i organizacji studenckich udowodni, że studia to czas spełniania marzeń, rozwijania swoich pasji i realizacji pomysłów. 

Więcej informacji na stronie http://das.samorzad.pwr.edu.pl/

Na czwartek i piątek (15 marca-16 marca) zaplanowano Dni Otwarte Politechniki Wrocławskiej. Będzie to znakomita okazja, by poznać naszą uczelnie od środka. Na wszystkich zainteresowanych czekają m.in. wizyty w niedostępnych co dzień laboratoriach oraz spotkania z wykładowcami i studentami.

Każdy z naszych wydziałów przygotuje specjalne prezentacje, a Dział Rekrutacji zaprasza na spotkania informacyjne odnośnie warunków i trybu rekrutacji, oferty kierunków itp. 

Prezentacje w budynku C-13 rozpoczną się o godz. 10.00 i 12.00.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)