komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

Tragedia na Ołbinie. Mężczyzna śmiertelnie ugodził nożem 56-latka!

środa, 8.5.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 914
kategorie artykułu:

Policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Jedności Narodowej. 49-letni mężczyzna kilkukrotnie ugodził tam nożem innego mężczyznę. Jak ustalili mundurowi, osoby wspólnie spożywały alkohol, po czym wywiązała się między nimi awantura. Właśnie podczas tej awantury doszło do ugodzenia nożem. Niestety 56-letni mężczyzna zmarł w skutek odniesionych ran.

Policjanci dzielnicowi z Komisariatu Policji Wrocław Ołbin zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo. Policję na miejsce tego tragicznego zdarzenia wezwali zaniepokojeni krzykami sąsiedzi. Jak wstępnie ustalili mundurowi, mężczyźni razem spożywali alkohol, po czym wywiązała się między nimi awantura. 49-latek zadał wówczas kilkanaście ciosów nożem 56-letniemu mieszkańcowi Wrocławia. Niestety mężczyzna zmarł w skutek odniesionych ran.

Zatrzymany został przewieziony na komisariat policji. Funkcjonariusze sprawdzili stan jego trzeźwości, okazało się że ma 2 promile alkoholu w organizmie. Dalsze sprawdzenia wykazały, że mężczyzna opuścił niedawno zakład karny. W mieszkaniu, w którym rozegrał się dramat, nie było w ostatnim czasie żadnych interwencji Policji.

Skuteczne zatrzymanie było możliwe między innymi dzięki szybkiej reakcji i koordynacji działań przez policyjnych Oficerów Dyżurnych. Doświadczeni dzielnicowi dotarli na miejsce zgłoszenia błyskawicznie. W mieszkaniu pracowali także policyjni technicy kryminalistyki, grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Śledczy odtwarzają przebieg zdarzeń oraz wyjaśniają wszystkie okoliczności tej zbrodni.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 0 min temu
dzisiaj, 1 godz temu
dzisiaj, 9 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 20.5.2019 14:00
poniedziałek, 20.5.2019 13:30
poniedziałek, 20.5.2019 13:00
poniedziałek, 20.5.2019 12:53
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele