komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 20 września 2020

Filipiny, Eustachego

Taniej z Wrocławia w świat - start wyprzedaży w Air France i KLM

środa, 21.8.2019 14:48 , komentarze: 0 , odsłony: 506
kategorie artykułu:

Dobra okazja do zakupu tańszych przelotów z Wrocławia do atrakcyjnych miejsc na całym świecie. Od dziś, tylko do 5 września.

       Fot. Pixabay

Pod koniec wakacji tradycyjnie ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France i KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji lotów w tym roku. Obie linie obniżyły ceny biletów na większości tras w swojej globalnej siatce połączeń. Taniej z Wrocławia polecimy zarówno do popularnych wakacyjnych destynacji, jak i miejsc „poza utartym szlakiem” na 5 kontynentach. Bilety można rezerwować na stronach airfrance.pl oraz klm.pl już od dziś, do 5 września b.r., na loty w bardzo długim okresie czasu - od teraz, aż do czerwca 2020 roku.

Wśród ofert znajdziemy zarówno popularne turystyczne hity, te dalekie i bliskie, jak i kierunki mniej znane i unikalne. W tegorocznej promocji Air France KLM na uwagę zasługuje cena lotów na dwie wyjątkowe wyspy - Mauritius (od 2309 PLN) i Bali (Denpasar od 2921 PLN) – oba kierunki to dobry wakacyjny mix wyjątkowej kultury, zabytków, białych plaż, unikalnej przyrody i kuchni. W bardzo dobrej cenie polecimy też z Wrocławia do Pekinu (od 1642 PLN), skąd można rozpocząć ekscytującą wyprawę po Państwie Środka oraz do Tajlandii (Bangkok od 1815 PLN) – ulubionego kierunku na wakacje o każdej porze. Dla tych, którzy wolą udać się w przeciwnym kierunku – na zachód – Air France przygotował świetną cenę do Nowego Jorku (od 1779 PLN).  Inne propozycje dla miłośników dalekich, egzotycznych podróży, w świetnej cenie to Argentyna (Buenos Aires od 2065 PLN) i Brazylia (Rio de Janeiro od 2009 PLN).** Te i wiele innych ofert lotów z Wrocławia można znaleźć już od dziś na airfrance.pl i klm.pl, w dedykowanych sekcjach pod hasłem „KLM Dream Deals” i „Air France Oh La La!”. Promocja trwa do 5 września b.r. na wyloty do końca czerwca przyszłego roku.

Podróże odbywają się na pokładach samolotów Air France i KLM. Obie linie oferują codzienne, regularne loty z Wrocławia do Paryża i Amsterdamu, a stamtąd połączenia do 314 miast w 116 krajach na całym świecie.

 

Wasze komentarze

czwartek, 17.9.2020 13:53
środa, 16.9.2020 13:45
środa, 9.9.2020 08:23
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele