Sześciolatek bez opieki i odpowiedniego ubrania bawił się sam na placu zabaw

poniedziałek, 29.11.2021 09:19 383 0

28 października około godziny 18.15 w rejonie ulic Cukrowej i Migdałowej, przechodząca kobieta zauważyła chłopca w wieku ok 6 lat, który przebywał sam na placu zabaw i był nieadekwatnie ubrany do warunków atmosferycznych. Dziecko zostało przywiezione na Komisariat Policji Wrocław Krzyki przy ul. Ślężnej 115-129, gdzie zapewniono mu profesjonalną opiekę. Policjanci ustalili już rodzinę, a teraz wyjaśniają okoliczności jego oddalenia się z miejsca zamieszkania

Około godziny 18.15 na numer alarmowy zadzwoniła kobieta i poinformowała funkcjonariuszy, że na placu zabaw w rejonie ulic Cukrowej i Migdałowej przebywa, bez opieki, chłopiec w wieku ok 6 lat, który jest nieadekwatnie ubrany do panujących warunków atmosferycznych, m.in. nie miał na sobie kurtki.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce starali się ustalić personalia chłopca oraz jego miejsce zamieszkania. Nie przyniosło to wówczas oczekiwanych efektów. Ustalono jedynie, iż chłopiec ma na imię Filip.

W związku z warunkami panującymi na dworze oraz nieustaleniem danych co do miejsca zamieszkania jak i personaliów chłopca, został on zabrany na Komisariat Policji Wrocław Krzyki.

Policjanci ustalili już rodzinę chłopca, a teraz wyjaśniają okoliczności jego oddalenia się z miejsca zamieszkania.

źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)