Swój pobyt w mieście finansował ze sprzedaży kradzionych przedmiotów. Wcześniej przebywał 6 lat w więzieniu za włamania i rozboje

środa, 17.5.2023 17:00 488 0

W ręce policjantów pionu kryminalnego wrocławskiej komendy miejskiej wpadł seryjny złodziej. 27-latek został zatrzymany na początku maja w jednym z hosteli, w którym mieszkał podczas pobytu w Stolicy Dolnego Śląska. Jako źródło utrzymania wybrał kradzieże oraz włamania, a jego łupem padały głownie perfumy. Nie ograniczał się jednak do ”wizyt” w drogeriach i nie był też wybredny. To co ”wpadło mu w ręce” sprzedawał w lombardach, w ten sposób bardzo szybko upłynniając skradziony towar. Pobyt w ”mieście stu mostów” zakończył w policyjnym areszcie.

Intensywna praca oraz szeroko zakrojone czynności operacyjne funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego komendy miejskiej doprowadziły do zatrzymania 27-letniego seryjnego złodzieja sklepowego.

Niczego niespodziewający się mężczyzna został namierzony i zatrzymany w jednym z hosteli na terenie stolicy Dolnego Śląska, gdzie od kilku miesięcy wynajmował pokój. Mężczyzna przyznał się do licznych kradzieży, głównie drogich perfum. Nie ograniczał się jednak jedynie do ”wizyt” w drogeriach i nie był też wybredny.

To co ”wpadło mu w ręce” sprzedawał w lombardach, w ten sposób bardzo szybko upłynniając skradziony towar. Po sprawdzeniu okazało się, że 27-latek miał już kontakt z wymiarem sprawiedliwości. Wcześniej karany był za rozboje oraz włamania i odbywał karę 6 lat pozbawienia wolności.

Pobyt w ”mieście stu mostów” zakończył w policyjnym areszcie, a policjanci nie wyklucza kolejnych zarzutów, które mogą być postawione mężczyźnie Za liczne kradzieże, z których uczynił sobie głownie źródło, odpowie teraz przed sądem. Grozić mu może kara nawet 10 lat więzienia.

KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)