komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 20 lutego 2019

Leona, Ludomira

Świnka Peppa we Wrocławiu!

czwartek, 11.10.2018 09:00 , komentarze: 0 , odsłony: 434
kategorie artykułu:

Już w sobotę przyjazna, pomysłowa i przyjacielska Świnka Peppa odwiedzi Magnolia Park, by wspólnie ze swoimi fanami świętować jubileusz. Można złożyć jej życzenia, zrobić pamiątkowe zdjęcie, a przy okazji pobawić się z jej braciszkiem. 

Świnka Peppa - przyjazna i opiekuńcza bohaterka gier i bajek interaktywnych – wyruszyła w zwariowaną trasę z okazji swoich 10. urodzin. Maluchy i rodzice doskonale wiedzą, że spotkania z tą energiczną, pomysłową i towarzyską bohaterką obfitują w dużą dozę humoru i radości. Peppa dotrze do Wrocławia już 13 października. Wraz ze swoim młodszym bratem Georgem odwiedzi Magnolia Park.

Dzieci wprost ją ubóstwiają. W wielu domach to bajka numer jeden. Prawie każde dziecko chce mieć pluszaka lub ubranko ze Świnką Peppą. Teraz można ją spotkać na żywo i co więcej – złożyć jej urodzinowe życzenia – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. - We wrześniu dzieci tłumnie powitały u nas Strażaka Sama i nie wyobrażam sobie, że teraz będzie inaczej. Świnka spodziewa się wielu gości. To kolejna okazja do aktywnego spędzenia u nas czasu w towarzystwie uwielbianej postaci z bajkowego świata – dodaje. 

Podczas wydarzenia w Wesołym Miasteczku Świnki Peppy i Georga na dzieci czekać będzie ministudio telewizyjne, w którym mogą nagrać pozdrowienia dla uwielbianego rodzeństwa. 10 dzieci otrzyma nagrodę główną - zaproszenie do telewizji TVP ABC na spotkanie z Peppą oraz zestaw upominków. To doskonała okazja, by zobaczyć telewizję od kuchni. W miasteczku, obok ministudia, będzie również minikino, strefa foto i charakteryzatornia. Zapowiada się sobota pełna atrakcji. Zabawa potrwa od godz. 12:00 do godz. 18.00.Magnolia Park dba o swoich najmłodszych gości, organizując nie tylko spotkania z bohaterami bajek. Jest gospodarzem różnego rodzaju wydarzeń, takich jak wystawa Playmobile czy warsztaty Eko z klasą, a także ogólnopolskich zawodów szermierczych młodzików i dzieci oraz mistrzostw przedszkolaków w piłce nożnej. Ponadto w galerii znajdują się sklepy z zabawkami i ubraniami dla maluchów, takie jak Smyk, Bartek, Coccodrillo i Moda Dziecięca. Jest także sala zabaw Labibu. Dużą popularnością cieszy się centrum aktywności Siemacha dla dzieci i młodzieży. W tym roku Magnolia Park została uznana za najbardziej przyjazną rodzinom galerię we Wrocławiu (raport Colliers International, PRCH).  

„Świnka Peppa” to brytyjski serial animowany adresowany przede wszystkim do przedszkolaków, ale lubiany również przez starsze dzieci. Bajka opowiada o codziennym życiu Peppy, jej młodszego braciszka – Georga, który uwielbia dinozaury, ich rodziców i przyjaciół. Historyjka liczy ponad 200 kilkuminutowych odcinków.

Świnka Peppa w Magnolia Park

Termin: 13 października 2018 r. (sobota)

Godziny: 12.00 – 18.00

Lokalizacja: poziom 0

Wstęp bezpłatny, zapraszamy!

 

Wasze komentarze


czwartek, 14.2.2019 08:26
czwartek, 7.2.2019 12:55
czwartek, 7.2.2019 12:00
wtorek, 5.2.2019 12:00
niedziela, 30.12.2018 13:58
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork