Świąteczne nowości w programie Nasz Wrocław!

czwartek, 7.12.2023 13:18 248 0

Bezpłatne wejścia do kriokomory i do parku trampolin, a już niebawem również do nowego Aquaparku i na lodowisko przy parku Tysiąclecia. Do tego zniżki do Ogrodu Botanicznego czy restauracji Jatki 2.0 – program Nasz Wrocław wraz ze statusem MAX to jeszcze więcej atrakcji dla osób korzystających z miasta. W ciągu roku można zaoszczędzić do 2700 złotych!
Mikołajki są jak co roku czasem na zapowiedź nowości w programie Nasz Wrocław. W przyszłym roku bezpłatnie odwiedzimy nowe lodowisko przy ul. Sukielickiej (zostanie oddane do użytku w najbliższych tygodniach) oraz Aquapark przy ul. Wilanowskiej, którego budowa również dobiega końca.
- Już teraz chcemy zaprosić mieszkanki i mieszkańców Wrocławia do nowych atrakcji, które zostaną otwarte już niebawem. Wystarczy rozliczyć PIT we Wrocławiu i korzystać z darmowych wejść – mówi Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia. – Potwierdzając dodatkowo zameldowanie we Wrocławiu, możemy korzystać z Naszego Wrocławia MAX. To jeszcze więcej bezpłatnych wejść i zniżek do wrocławskich atrakcji. Zachęcam Państwa do rozliczania PIT i meldunku we Wrocławiu.
Ze statusem MAX skorzystamy z szerszego pakietu nowości. Od stycznia bezpłatnie wejdziemy do kriokomory w Creatorze oraz Parku Trampolin Jump 4U. Skorzystamy także z 20% zniżki na wejście do Ogrodu Botanicznego i na obiad w restauracji Jatki 2.0 w wybrane dni. To także 15% rabat na spektakle do Teatru Dialogu.

Blisko 80 miejsc do odwiedzenia!
Dzięki Naszemu Wrocławiowi w ciągu roku skorzystamy z 11 bezpłatnych wejść do największych miejskich atrakcji – m.in.: Hydropolis, Visitor Center Hali Stulecia, CH Zajezdnia czy ZOO.
Mając status MAX paleta bezpłatnych wejść poszerza się do 22 – to także Ogród Japoński, Muzeum Teatru czy lodowisko na Tarczyński Arena. W ramach Naszego Wrocławia skorzystamy również ze zniżek u blisko 80 partnerów programu. Ulgi sięgają nawet do 50%, a tańsze są m.in. bilety na wydarzenia w Capitolu czy Wrocławskim Teatrze Współczesnym czy Narodowym Forum Muzyki.
To także zniżki na zajęcia we wrocławskich domach kultury czy u partnerów prywatnych: w restauracjach, u fryzjerów czy optyków.
Z Naszym Wrocławiem kupimy również tańsze bilety na przejazdy okresowe komunikacji miejskiej oraz otrzymamy dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół podstawowych i przedszkoli. Uzyskując status MAX można także kupić roczną kartę do ZOO w cenie jednorazowego wstępu czy roczny karnet VIP do Aquaparku za pół ceny.

Ponad 270 tysięcy użytkowników programu Nasz Wrocław
Korzystając z darmowych wejść i zniżek, dzięki programowi Nasz Wrocław MAX można zaoszczędzić nawet do 2,7 tys. zł rocznie.
- Od początku działania programu Nasz Wrocław mieszkańcy zaoszczędzili już w sumie 7 mln zł. Z programu korzystają już 272 tysiące wrocławianek i wrocławian, z czego status Nasz Wrocław MAX ma już 45 tysięcy osób – mówi Radosław Michalski, dyrektor Wydziału Promocji Miasta i Turystyki.
Tylko w tym roku do programu dołączyło ponad 40 tysięcy mieszkańców. Najpopularniejszymi atrakcjami zwiedzanymi z Naszym Wrocławiem były: ZOO (ponad 39 tys. bezpłatnych wejść), Aquapark (ponad 18 tys. wejść) oraz Teatr Muzyczny Capitol (ponad 6 tys. wejść).
– Wśród propozycji programu, jesteśmy najchętniej wybieraną instytucją kultury pod kątem zniżek w mijającym roku. To bardzo cieszy. Z tańszych biletów z Naszym Wrocławiem skorzystało ponad 6 tysięcy osób  – mówi Hubert Zasina, dyrektor naczelny Teatru Muzycznego Capitol.

11 bezpłatnych wejść z Naszym Wrocławiem:
- WCT SPARTAN - Pływalnia Orbita/ Lodowisko przy ul. Sukielickiej – godzinne wejście dla osoby dorosłej
- Aquapark Zakrzów – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej
Aquapark Borowska/Brochów – 2-godzinne wejście do strefy rekreacji dla osoby dorosłej
Centrum Historii Zajezdnia – bilet normalny na wystawę główną „Wrocław 1980–2016” dla osoby dorosłej
Hala Stulecia –bilet wstępu na zwiedzanie Visitor Center dla osoby dorosłej
Hydropolis– bilet wstępu normalny dla osoby dorosłej
Panthers Wrocław – bilet wstępu na mecz futbolu amerykańskiego dla osoby dorosłej
- Tarczyński Arena – zwiedzanie stadionu
WKS Śląsk Wrocław – bilet wstępu na mecz piłkarski dla osoby dorosłej (sektor rodzinny)
ZOO Wrocław – bilet wstępu normalny dla osoby dorosłej
- Vertigo Jazz Club- bilet wstępu na wybrane koncerty dla osoby dorosłej

22 bezpłatnych wejść z Naszym Wrocławiem MAX – wszystkie wejścia z Naszym Wrocławiem plus:
- Creator – kriokomora
Klub Sportowy Ślęza Wrocław
Muzeum Teatru
- Arsenał
Ogród Japoński
Park Trampolin Jump World
- Park Trampolin Jump 4U
Volleyball Wrocław
Wrocławski Klub Koszykówki
- Tarczyński Arena – Lodowisko
- WCT Spartan – siłownie

Informacje dotyczące bezpłatnych wejść i obowiązujących zasad można znaleźć na stronie: https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw/darmowe-wejscia

Dodaj komentarz

Komentarze (0)