komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 18 stycznia 2021

Piotra, Małgorzaty

Startup Wrocław: Ewolucje – nowa rzeczywistość 2020

poniedziałek, 23.11.2020 09:17 , komentarze: 0 , odsłony: 235
kategorie artykułu:

Jakie zmiany przyniósł rok 2020 dla funkcjonowania firm technologicznych? Jak wpłynął na finansowanie startupów oraz ich modele biznesowe? Dla których branż okazał się szansą, a którym przyniósł straty? O tych sprawach m.in. powiedzą prelegenci podczas konferencji Startup Wrocław: Ewolucje. Organizatorzy zapraszają 2 grudnia, nieodpłatnie i online.

Konferencja Startup Wrocław: Ewolucje odbędzie się już po raz piąty. Podczas tegorocznej edycji głównym tematem będzie nowa rzeczywistość 2020, czyli wpływ pandemii koronawirusa na startupy i ekosystem innowacji w naszym kraju. Spotkanie online rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 10.00 i będzie bezpłatne.

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję

Game changer

Organizatorzy podkreślają, że rok 2020 zapadnie nam na wiele lat w pamięć, ale nie z powodu wyboru nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych czy pożarów w Australii, ale przede wszystkim ze względu na koronawirusa, który zmienił reguły gry.

– Chcemy podsumować zmiany, jakie nastąpiły w działalności biznesowej młodych firm technologicznych  – mówi Magdalena Okulowska, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, która jest organizatorem wydarzenia. – Podczas konferencji zderzymy ze sobą punkty widzenia doświadczonych przedstawicieli świata biznesu, finansów oraz doradztwa, a także poprosimy naszych ekspertów o ich prognozy dla ekosystemu innowacji na najbliższe miesiące – dodaje.

Jedną z prelegentek konferencji będzie Bogumiła Sobiczewska – wiceprezeska Stowarzyszenia Startup Founders, przedsiębiorczyni, która założyła niegdyś pierwszy na świecie internetowy przewodnik po świecie mody i zakupów – ShopTrotter, oraz laureatka 30 kreatywnych Wrocławia.

– W Startup Founders dzielimy się wiedzą i wzajemnie się wspieramy, aby zwiększyć szanse na sukces naszych biznesów – mówi Bogumiła Sobiczewska. – Podczas konferencji opowiem o wyzwaniach i szansach jakie startupom przyniosła pandemia, z przykładami rozwiązań wdrożonych w firmach naszych członków – dodaje.

Most innowacji

Katarzyna Klimek jest menadżerką z 15-letnim doświadczeniem. Obszar jej specjalizacji to zarządzanie innowacyjnymi projektami dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży high-tech. Z ramienia Fundacji MOST opowie o tym, jak w dobie pandemii koronawirusa zmieniło się budowanie i rozwój innowacji – O sukcesie biznesu w warunkach dużej niepewności decyduje przede wszystkim zdolność identyfikacji zachodzących przemian, ich oceny i zaadaptowania się. W Fundacji MOST w kwietniu br. doświadczyliśmy tego na własnej skórze. Opowiem o tym na evencie Startup Wrocław: Ewolucje – Nowa rzeczywistość 2020.

Oprócz Sobiczewskiej i Klimek prelegentami Startup Wrocław: Ewolucje będą Eliza Kruczkowska z PFR oraz Tomasz Snażyk ze Startup Poland. Spotkanie poprowadzi Michał Karbowiak z Concordia Design Wrocław.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku polskim. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.
Partnerem Strategicznym wydarzenia jest Concordia Design Wrocław. Partnerami Merytorycznymi: PFR, Startup Poland, Startup Founders, Fundacja MOST.

źródło: wroclaw.pl

 

Wasze komentarze

sobota, 16.1.2021 11:35
piątek, 15.1.2021 15:15
piątek, 15.1.2021 11:48
czwartek, 14.1.2021 12:49
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki