Stadion Wrocław - FUN FIT II (wizualizacje)

wtorek, 9.12.2014 11:57 3561 0

Wszystko wskazuje na to, że już z początkiem wiosny otwarty zostanie na Stadionie Wrocław jeden z największych w regionie klubów fitness, którego powierzchnia wyniesie 1,5 tys. m².W klubie FUN FIT II znajdą się m.in.: klimatyzowane sale fitness, przestronna siłownia, sala do treningu funkcjonalnego, szatnie z sauną oraz barek.

- Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączyła tak renomowana sieć klubów fitness. Razem z nami są już również m.in.: Coca – Cola, CarNet, Prodigo, Infortes oraz Grupa Kapitałowa Navi Group S.A.. Wszystko zatem wskazuje na to, że ostatnie powierzchnie biurowo – usługowe na Stadionie Wrocław, zostaną wynajęte w najbliższym czasie – mówi Adam Burak, rzecznik prasowy Stadionu Wrocław.

Klub otwarty będzie również podczas meczów i koncertów odbywających się na Stadionie Wrocław. Dzięki temu, goście klubu usłyszą gwiazdy występujące na scenie, mając jednocześnie widok na Most Rędziński i esplanadę Stadionu Wrocław. Klub FUN FIT II honorować będzie również m.in. karty Benefit. Otwarcie zaplanowane jest w połowie przyszłego roku.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)