Spotkanie z zespołem Kozak System w DCF

poniedziałek, 20.6.2022 16:17 0

W sobotę, 25 czerwca, o godzinie 12:00 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbędzie się otwarte dla publiczności spotkanie z zespołem Kozak System. Rozmowę poprowadzi dr Anna Ursulenko z Instytutu Filologii Słowiańskiej UWr. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasach DCF od środy, 22 czerwca.
 
Kozak System przyjedzie do Wrocławia na sobotni koncert „Spotkajmy się we Wrocławiu - #SilniRazem, który odbędzie się popołudniu na Rynku.
 
- Od ponad 100 dni Ukraina dzielnie odpiera rosyjski atak. My na co dzień walczymy na froncie, ale nie możemy zapomnieć, że w innym życiu, życiu “sprzed”, trzymaliśmy w rękach mikrofony i instrumenty, nie broń - podkreśla Iwan Łenio z Kozak System -  Muzyka nie zna granic. Chcemy podziękować za okazane wszystkim mieszkańcom Ukrainy wsparcie, chcemy podziękować za to, że przez te 100 dni nie byliśmy sami. Czuliśmy i czujemy wsparcie Polaków. Razem jesteśmy silni! I razem zwyciężymy. Slawa Ukrajini! Sława Polsce!
 
Podczas wydarzenia Fundacja PTACH będzie prowadziła zbiórkę na pomoc dla Ukrainy.
 
Spotkanie odbędzie się w języku ukraińskim i będzie tłumaczone na język polski oraz na polski i ukraiński języki migowe.
 


Program Spotkajmy się we Wrocławiu - #SilniRazem 25 czerwca:
 
Od 16:00 na Rynku:
CIENIU
BARTEK DERYŁO
BETHEL
PALMY
NO LOGO & MARIA SADOWSKA FT. RAMONA RAY, MARZENA UGORNA
KOZAK SYSTEM (Ukraina)

Dodaj komentarz

Komentarze (0)