komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 22 września 2020

Tomasza, Maurycego

Spotkaj superbohaterów ze świata komiksów od czwartku we Wrocławiu

poniedziałek, 16.9.2019 16:00 , komentarze: 0 , odsłony: 370
kategorie artykułu:

Hulk, Kapitan Ameryka czy Spider-Man to tylko wybrani z wielu superbohaterów popularnego uniwersum, których spotkacie w Magnolia Park. Szykujcie się na weekend pełen przygód!

Nadchodzący weekend w Magnolia Park to niezwykła gratka dla fanów komiksów. Od 19 do 21 września w największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku pojawią się znani superbohaterowie. Będzie można spotkać prawie trzymetrowego Hulka, zrobić sobie zdjęcie z Wonder Woman, czy usiąść na tronie Thora. Wszystko w ramach trzydniowego wydarzenia „Superbohaterowie komiksów”.

To instalacja prezentująca superbohaterów komiksowego świata znanych szerokiej publiczności przede wszystkim z wielu produkcji filmowych i starszych wydań komiksowych czy animacji. Ukazanie rzeczywistych postaci w plastycznych aranżacjach umożliwi widzowi bezpośredni kontakt i zrobienie zdjęć z bohaterami kultowego świata fantazy – mówi Paweł Krupski, organizator wydarzenia.

W najbliższy weekend w Magnolia Park zobaczymy największych bohaterów Marvela i DC Comics, tj. Spider-Mana, Hulka, Iron Mana z Ultronem, Kapitana Amerykę, Thora, Batmana, Wonder Woman i Czarną Panterę. Każda z postaci ma ponad dwa metry wysokości. Dodatkowo przy każdej z nich zobaczymy także komiksowe akcesoria – tron Thora, motocykl Kapitana Ameryki czy laboratorium Hulka.

Bohaterowie kultowych komiksów cały czas wzbudzają dreszczyk emocji nie tylko u tych najmłodszych fanów, ale również u ich rodziców. Biorąc pod uwagę popularność uniwersum, postanowiliśmy umożliwić mieszkańcom Wrocławia przygodę z ich ulubionymi postaciami. Zapraszamy! – mówi Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR Magnolia Park. 

Dodatkowo dla dzieci przygotowane zostaną strefy kreatywnych zabaw i malowania buziek, a dla miłośników Playstation - strefa Infinity. Niezwykła instalacja z superbohaterami komiksów jest bezpłatna dla wszystkich odwiedzających Magnolia Park. 

Superbohaterowie komiksów

19-21 września (czwartek-sobota)

Godziny: 9.00-21.00

Magnolia Park, parter

Wrocław - ul. Legnicka 58 

Wstęp wolny 

mat. Magnolia Park

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki