Sportowy wycisk na macie, czyli sobota z Judo Tigers MORE już 11 maja

czwartek, 9.5.2019 12:30 647 0

Przed nami kolejny wspólny trening Judo Tigers MORE pod okiem Mistrza Świata Rafała Kubackiego. 11 maja w Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej trenerzy klubu sportowego Judo Tigers zapraszają na kolejne randori. Trening przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych zawodników, jak i tych, którzy na macie postawią swoje pierwsze kroki. Nie zabraknie też zajęć dla maluchów z rodzicami. 

Cykl Judo Tigers MORE na dobre wpisał się już we wrocławski kalendarz sportowy. Na comiesięcznych wspólnych treningach pojawia się coraz więcej młodych zawodników, którzy chcą poznać tajniki judo. Kolejna okazja do wspólnej zabawy na macie już w najbliższą sobotę. W programie rozgrzewka, walki randori na macie oraz trening techniczny pod okiem Mistrza Świata Rafała Kubackiego. Dla młodych judoków organizatorzy przewidzieli upominki i atrakcyjne nagrody.

Harmonogram wydarzenia

Trening Judo Tigers MORE odbywa się na Hali Sportowej Politechniki Wrocławskiej (budynek P-2/C – sala judo “C”) przy ul. Chełmońskiego 16. Program podzielony jest na dwie części: 

  • 10:30 -12:30 – zajęcia dla zawodników zaawansowanych (roczniki 2008 i starsi)
  • 12:30 – 13:30 – zajęcia dla zawodników niezaawansowanych (roczniki 2007 i młodsi) oraz przedszkolaków z rodzicami

Udział w zajęciach kosztuje 15 zł. Bilety można nabyć przed wejściem na wydarzenie.

Strój treningowy

Zawodnicy, którzy już trenują judo powinni na MORE zaopatrzyć się w swoje klubowe judogi. Dla osób, które na Judo Tigers MORE pojawią się po raz pierwszy zalecamy zaopatrzyć dziecko w strój sportowy (długie spodnie dresowe bez zamków i guzików, koszulkę z krótkim rękawem), klapki oraz wodę. Taki zestaw pozwoli na swobodne wykonywanie ćwiczeń oraz wygodę podczas szaleństwa na macie.

Wspólne treningi to pierwszy krok do rozpoczęcia nowej przygody ze sportem oraz możliwość zaangażowania rodziców w nową pasję dziecka. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.judotigers.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz