komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 18 sierpnia 2018

Ilony, Bronislawa

Spektakl teatralny, połączony ze zwiedzaniem Stadionu Wrocław!

niedziela, 29.7.2018 14:22 , komentarze: 0 , odsłony: 218
kategorie artykułu:

W przyszły piątek i  sobotę - 3, 4 sierpnia, na Stadionie Wrocław odbędą dwa spektakle Teatru Ad Spectatores na Stadionie Wrocław. Będą to pierwsze w historii stadionu spektakle teatralne, połączone dodatkowo ze zwiedzaniem obiektu.

Teatr Ad Spectatores ma na swoim koncie już szereg różnego rodzaju spektakli terenowych. Czas na Stadion Wrocław.

Spektakl pod tytułem „Mistyfikacja” będzie można zobaczyć dwukrotnie: 3( piątek) i 4( sobota) sierpnia o godz. 21.00. Nietypowa konwencja spektaklu, czyli przemieszczanie się widowni wraz z aktorami po przestrzeniach obiektu, to wspaniałe połączenie sztuki ze zwiedzaniem.

Opis spektaklu

Grupa międzynarodowych dziennikarzy zostaje zaproszona na konferencję poświęconą kondycji polskiego futbolu. Spotkanie odbywa się w samym sercu Stadionu Wrocław. Całości towarzyszy bogaty program połączony ze zwiedzaniem więziennych cel na obiekcie oraz występ światowej sławy piosenkarki na płycie boiska. Im dalej jednak w czeluści piłkarskiego molocha, sytuacja staje się coraz bardziej dziwna. No bo dlaczego Prezes obiektu występuje w stroju robotnika, a delegatka władzy centralnej ubrana jest w kostium czirliderki? Czy aby na pewno wszyscy są tymi za których się podają? A może to najbardziej zuchwały napad w historii polskiej przestępczości? Spektakl w ruchu widowni, w scenerii Stadionu Wrocław.

Bilety dostępne u organizatora.

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 30.7.2018 09:00
poniedziałek, 30.7.2018 08:00
wtorek, 24.7.2018 10:30
wtorek, 10.7.2018 09:15
części Samsung
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki