komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 22 stycznia 2019

Anastazego, Wincentego

Silent Disco w Barbarze i nadchodzące wydarzenia we Wrocławiu

czwartek, 12.4.2018 14:00 , komentarze: 0 , odsłony: 1471
kategorie artykułu:

 


[Mikrogranty] Spotkania informacyjne i konsultacje dla mieszkańców

O szczegółach każdej ze ścieżek oraz specjalnym, plenerowym naborze, który potrwa od 1 do 15 maja(regulaminach, szczegółowych terminach i zasadach współpracy), przedstawiciele Strefy Kultury Wrocław i Fundacji Umbrella opowiedzą na odbywających się w kwietniu i maju spotkaniach informacyjnych. Najbliższe spotkanie już 12 kwietnia w Sektorze 3.

[Barbara] Silent Disco – kultura fizyczna
Zapraszamy na kolejne Silent Disco, które odbędzie się 21 kwietnia w Barbarze. Tym razem motywem przewodnim będzie kultura fizyczna. Na 3 kanałach zajęcia ruchowe do muzyki przeprowadzą specjalni wyselekcjonowani trenerzy personalni. Nieważne, czy masz wplanach zrobić kardio, pobiegać, rozciągnąć się czy podrzucać ciężary – DJ’e wycisną z Ciebie siódme poty. 

[Impart] Slam poetycki w piątek trzynastego

W piątek, 13 kwietnia, zapraszamy na Babski Slam – turniej slamu poetyckiego, podczas którego na scenie zaprezentują się wyłącznie kobiety. Debiutujący w Imparcie konkurs będzie dla wrocławskich poetek-performerek znakomitą okazją do skonfrontowania swojej twórczości z publicznością. Gościem specjalnym będzie Rudka Zydel, zwyciężczyni Pierwszych Ogólnopolskich Mistrzostw Slamu.

[Stadion Wrocław] Afrojack dołącza do Music Power Explosion
Laureat nagrody Grammy i twórca największych klubowych hitów wystąpi we Wrocławiu. Jeden z najbardziej nowatorskich i rozchwytywanych DJ-ów na świecie jest kolejnym artystą, który dołączy do line-upu festiwalu Music Powert Explosion i zagra obok takich artystów jak Tiësto, Steve Aoki czy Zedda13 lipca na jeden dzień Stadion Wrocław zamieni się w klubowe letnie szaleństwo.


[Impart] Mityczny Prometeusz ponownie w ten weekend
Prometeusz – spektakl akrobatyczno-taneczny, w którym środkiem wyrazu wykonawców jest bardzo szeroko rozumiana forma ruchowa, czyli taniec, akrobacje, teatr cieni, elementy ekwilibrystyki cyrkowej i wschodnie sztuki walki. Zbudowane z rozmachem widowisko nie jest jednak popisem akrobatycznym czy tanecznym, gdyż w „Prometeuszu” zawarta jest wyraźna treść i historia, a elementy ruchowe są jedynie narzędziami narracji. Spektakle odbędą się 14 i 15 kwietnia w Imparcie. 

[WPW] Trwa nabór Dodatkowy Wrocławskiego Programu Wydawniczego

Można składać wnioski do Naboru Dodatkowego Wrocławskiego Programu Wydawniczego na 2018 rok. Zapraszamy do udziału wydawnictwa i organizacje pozarządowe wydające książki i publikacje związane z Wrocławiem i Dolnym Śląskiem. Nabór dotyczy książek i czasopism, których premiery planowane są do końca tego roku. Dotychczas w ramach Wrocławskiego Programu Wydawniczego ukazało się 17 książek oraz 19 numerów czasopism. Wnioski można składać do 27 kwietnia.

[AIR Wro] Trwa nabór do kolejnej odsłony programu „Kultura Mobilna”

Nabór skierowany jest do artystów, kuratorów, badaczy, dziennikarzy, aktywistów i animatorów z Dolnego Śląska, którzy w 2018 roku planują wyjechać na rezydencję lub wizytę studyjną. Uczestnicy piątej edycji programu „Kultura Mobilna” mogą starać się o pokrycie kosztów transportu i zakwaterowania do 2500 złotych. Wnioski przesyłać można do 16 kwietnia.

[Impart] Zapiski z wygnania z Krystyną Jandą

Strefa Kultury Wrocław i Teatr Polonia zapraszają na pierwszy we Wrocławiu pokaz spektaklu „Zapiski z wygnania”. Muzyczny monodram oparty jest na osobistych wspomnieniach Sabiny Baral, dwudziestoletniej emigrantki roku 1968, która wyjechała z Polski na fali antysemickiej polityki ówczesnych władz. W wyreżyserowanym przez Magdę Umer spektaklu występuje Krystyna Janda oraz Janusz Bogacki z zespołem muzycznym. Ze względu na duże zainteresowanie spektaklem, odbędzie się  13  i dodatkowo 14 maja w Imparcie. Bilety już w sprzedaży.

 

Wasze komentarze


czwartek, 17.1.2019 11:54
środa, 16.1.2019 14:44
piątek, 11.1.2019 16:00
piątek, 11.1.2019 11:06
piątek, 11.1.2019 09:39
czwartek, 10.1.2019 09:30
czwartek, 3.1.2019 15:41
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
monitoring GPS
Teagle
Sklep AZE
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Kserokopiarki
New-House