Silent disco pod gwiazdami

środa, 29.7.2020 13:47 601 0

Sierpień we wrocławskim centrum wiedzy o wodzie rozpocznie się z dużym przytupem! Już w najbliższą sobotę, tj. 1 sierpnia Hydropolis zorganizowało specjalne oprowadzanie, po którym gości czeka wyśmienita zabawa pod gołym niebem. Kolejne weekendy zapowiadają się równie atrakcyjnie.

Szanujmy wodę!
Sobotni wieczór w Hydropolis rozpocznie się od specjalnego oprowadzania, zaplanowanego na godzinę 21.00. Jego tematem przewodnim będzie susza, którą powodują postępujące zmiany klimatu.

– Zdaniem ekspertów wraz z postępującymi zmianami klimatycznymi problem susz i pustynnienia będzie się pogłębiał. Ten problem dotyczy każdego z nas i to od nas zależy, czy kolejne pokolenia będą miały wystarczająco wody. W Hydropolis mówimy o tym każdego dnia, a dzięki takim wydarzeniom jak silent disco możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców – mówi Wiola Samborska, menedżerka Hydropolis.

Wyjątkowe silent disco
Po zakończeniu specjalnego oprowadzania na uczestników czeka oryginalna atrakcja. Hydropolis zaprasza na silent disco! Wydarzenie potrwa do północy, a goście jedynego w Polsce centrum wiedzy o wodzie będą się bawić pod gwiazdami w towarzystwie pięknie rozświetlonej drukarki wodnej.

Żeby wziąć udział w imprezie, wystarczy kupić biletu wstępu do Hydropolis, wybierając datę 1 sierpnia i godzinę 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Atrakcyjne weekendy w Hydropolis
Kolejne weekendy w Hydropolis zapowiadają się równie atrakcyjnie. Organizatorzy zaplanowali m.in. HYDROwarsztaty, EKOgotowanie czy występy szczudlarzy i występy z bańkami.
Szczegóły znajdziecie na profilu Hydropolis na Facebooku lub stronie hydropolis.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz