Serwujesz dania na wynos? Oto opakowania gastronomiczne dla Ciebie!

środa, 19.1.2022 11:43 375

Opakowania na wynos nie tylko potrafią skutecznie zabezpieczyć zawartość podczas transportu, ale mogą pełnić funkcje marketingowe. To, w jakie opakowania jednorazowe zapakujesz dania w swoim lokalu gastronomicznym, ma znaczenie. Sprawdź, jak pakować jedzenie na wynos, by było praktycznie, ekologicznie i ekonomicznie.

Opakowania na wynos – dla małej i dużej gastronomii

Serwujesz dania na wynos? Zadbaj o to, by były dobrze zabezpieczone podczas transportu. By zawartość opakowań nie wysypała, nie straciła temperatury i atrakcyjnego wyglądu. Podając gościom dania w lokalu, z pewnością dokładasz wszelkich starań, by prezentowały się nienagannie. Serwując zamówienia na wynos, postępuj tak samo - pakuj jedzenie tak, by nie straciło żadnego ze swoich walorów - smakowych i wizualnych.

Ekologiczne pojemniki

Opakowania, których używasz, wiele o Tobie mówią. Jeśli będziesz serwować jedzenie na wynos w opakowaniach z plastiku, dla Twoich gości może to być sygnał, że Twój lokal nie jest eko, a dobro Ziemi nie jest dla Ciebie priorytetem. Poza tym część opakowań wykonanych z tego sztucznego tworzywa nie jest przeznaczona do kontaktu z żywnością!

Plastikowe produkty? Nie, dziękuję

Dlatego jeśli zależy Ci zarówno na naszej planecie, jak i wizerunku Twojego lokalu, wybierz przyjazne dla środowiska opakowania z papieru, najlepiej z recyklingu. Plastikowe słomki czy kubki do napojów zniknęły z lokali. Chyba już nikt nie proponuje wykonanych z plastiku sztućców... Może teraz czas wysłać do lamusa resztę opakowań z plastiku?

ekologiczne opakowania

Pudełka do samodzielnego złożenia

Pudełka papierowe są bardziej ekologiczne, często tańsze od plastikowych czy styropianowych pojemników na jedzenie Ich forma do samodzielnego złożenia pozwala zaoszczędzić miejsce. Są zatem wygodne w przechowywaniu. Sprawdzą się w każdym lokalu, a zwłaszcza w tym, w którym nie ma zbyt dużo miejsca na magazynowanie.

Opakowania na burgery – idealne wymiary

Opakowania na burgery - tak jak same burgery - posiadają różne rozmiary. Wybierając pudełka na burgery oraz inne kanapki warto dobrać wielkość pudełka do serwowanej porcji. Dzięki takiemu dopasowaniu zawartość będzie lepiej zabezpieczona i dotrze do zamawiającego w całości. Potraktuj pudełka jak okrycie wierzchnie dla twojego dania - niech będzie dobrze dobrane i dopasowane. Zapewni mu to nie tylko optymalne zabezpieczenie, ale także lepszy efekt wizualny.

Opakowania na tortillę – najlepsze ze zrywką

Opakowania na tortillę, które najlepiej się sprawdzają to pudełka z praktyczną zrywką, dzięki której można wyjąć wrapa z opakowania bez żadnego problemu. Opakowanie na tortillę powinno być sztywne, by zabezpieczało ją przed zgnieceniem, ale także wygodne w otwieraniu. Rozwiązanie w postaci takiej zrywki umożliwia konsumpcję tej popularnej przekąski bez ryzyka pobrudzenia się. Zapewnij swoim klientom komfort jedzenia.

Opakowania na frytki – praktyczna torebka

Które opakowania na frytki sprawdzają się najlepiej? Zdecydowanie polecamy wytrzymałe, a zarazem cienkie i bardzo praktyczne torebki. Takie koperty mają wiele zalet. Nie zajmują tyle miejsca, co inne pojemniki. Frytki bardzo często zamawiane są jako dodatek do dania, część zestawu. Dlatego bardzo wygodnie porcję frytek w takiej kopercie włożyć do pudełka z resztą składników lub na przykład ułożyć na wierzchu kubełka z nuggetsami. Oszczędność miejsca i wygoda transportu zapewnione.

Opakowania jednorazowe z nadrukiem

Opakowanie na wynos nie musi być nudne. Ba! Nawet takie być nie powinno. Na szczęście w niejednej ofercie znaleźć można wiele opakowań kolorowych i z atrakcyjnymi grafikami, w różnych wariantach. Można by rzec: do wyboru, do koloru! Dlaczego to takie ważne? Kolorowe pudełka przyciągają wzrok, podkreślają wyjątkowość dań. Mogą nawet rozbudzić apetyt!

Niezbędne pojemniki dla gastronomii

Jakie zatem powinny być, by były funkcjonalne, solidne i wytrzymałe? Przede wszystkim powinny być wykonane z wysokiej jakości tektury, powleczone specjalnym lakierem. Dzięki temu nie będą przepuszczały tłuszczu, a zapakowane w nie dania dotrą do klientów w nienaruszonym stanie. Dostawa na wynos z takimi produktami jest po prostu komfortowa.

Produkty do pakowania ułatwią dostawy na wynos i z dowozem do domu

Pudełek do żywności serwowanej na wynos na rynku jest naprawdę wiele, ale tylko te odpowiednio dobrane spełnią Wasze oczekiwania. Warto wybierać produkt bezpieczny dla środowiska, dedykowany dla gastronomii. Z pewnością dobrze poznać ofertę i sprawdzić, co znajduje się w asortymencie. Stawiaj na pakowanie wygodne i skuteczne, które w pełni spełnia Twoje oczekiwania. Dzięki temu podczas dostawy unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek .