Schronisko w Zieleńcu najgorsze w Polsce

wtorek, 21.7.2015 15:05 2194 1

Już po raz czwarty magazyn "n.p.m." stworzył ogólnopolski ranking schronisk, który opracowywany został w oparciu o dwukrotne odwiedziny w każdym obiekcie. 

Niechlubne pierwsze miejsce, jesli chodzi o najgorsze schornisko w kraju, zajęła Orlica w Zieleńcu. Ankieterzy dwukrotnie odwiedzili obiekt. Za każdym razem schornisko było jednak zamknięte, a jak wiadomo nie ma nic gorszego w przypadku obiektu, który cały czas powinien być dostępny dla turystów.

Spośród 66 bacówek i schronisk PTTK najlepsze okazało się tatrzańskie Schronisko w Dolinie Roztoki. Tuż za nim uplasowala się Andrzejówka w Górach Kamiennych koło Wałbrzycha. Trzecie miejsce zajęły natomiast Markowe Szczawiny pod Babią Górą.

Zestawienie powstaje w cyklu dwuletnim. Ankieterzy podczas wizyty incognito oceniaja obiekty według następujących kryteriów: wyżywienie (jakość, wybór, cena), warunki noclegowe (czystość i standard pokoi, cena) i sanitarne (czystość i jakość sanitariatów oraz łazienek, a także ich liczba) oraz atmosfera (nastawienie obsługi do klienta, gotowość do niesienia pomocy, komunikacja telefoniczna i mailowa).

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

Iwona środa, 22.07.2015 20:26
Bo nikomu nie zależy żeby ono istniało a już na...