komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 29 września 2020

Michala, Gabriela

Ruszyły zapisy na Progress Days w WSB

czwartek, 22.8.2019 12:30 , komentarze: 0 , odsłony: 735
kategorie artykułu:

Progress Days to cykl popołudniowych warsztatów i spotkań z ekspertami z różnych obszarów tematycznych – biznesu, IT, zarządzania, HR, pedagogiki i wielu innych. Wydarzenie jest bezpłatne, potrwa cztery dni, a uczestnictwo potwierdzone zostanie certyfikatem wystawionym przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. 

Jesienna edycja Progress Days odbędzie się popołudniami we wtorki i czwartki w terminach 10, 12, 24 i 26 września br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. 

Spotkania adresowane są do osób zainteresowanych podnoszeniem swoich kwalifikacji, poszukujących specjalistycznej wiedzy od praktyków mogących podzielić się przykładami z własnego doświadczenia zawodowego. 

Progress Days to dni otwarte poświęcone studiom podyplomowym w WSB we Wrocławiu. Każdy warsztat i wykład będzie reprezentował inny kierunek studiów, do wyboru jest aż 17 tematów związanych z m.in.: Lean Management, chmurą obliczeniową, coachingiem, zamówieniami publicznymi, emisją głosu i wieloma innymi obszarami.

Wszyscy eksperci prowadzący spotkania podczas Progress Days są wykładowcami studiów podyplomowych w WSB we Wrocławiu i jednocześnie przedstawicielami firm oraz instytucji działających w branżach, do pracy w których przygotowują dane studia. 

- W dzisiejszych czasach dostęp do wiedzy jest praktycznie nieograniczony, jednak problemem staje się weryfikacja źródeł i jakości informacji, a także czas, który musimy na to poświęcać. Dlatego kontakt z osobami, które mają tę wiedzę sprawdzoną, popartą doświadczeniem i są w stanie wskazać, co jest wartościowe, jest dużym ułatwieniem i pozwala przyśpieszyć własny rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji mówi Joanna Ukleja, Kierownik ds. HR w WSB we Wrocławiu. – Jeśli chcemy być panami własnej kariery powinniśmy szukać takich wydarzeń, korzystać z nich i poszerzać wiedzę. Dzięki temu możemy się inspirować, zyskać świeży punkt widzenia, wejść w nowe środowisko osób o podobnych zainteresowaniach. To sposób na przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu, przygotowanie się do zmiany pracy lub awansu ale też, co uważam za znacznie ważniejsze, na bycie cały czas na bieżąco z wiedzą, umiejętnościami i osobami istotnymi w naszym zawodzie. Jedną z najważniejszych współczesnych kompetencji jest umiejętność stałego uczenia się, jeśli będziemy ją pielęgnować, zawsze będziemy gotowi na zmiany w życiu zawodowym i prywatnym – dodaje.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty wystawione przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu. Wstęp jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online dostępny wraz ze szczegółowym programem na stronie www wydarzenia:

 

Wasze komentarze

wtorek, 22.9.2020 15:59
wtorek, 22.9.2020 09:43
piątek, 18.9.2020 09:34
czwartek, 17.9.2020 14:29
poniedziałek, 14.9.2020 09:43
środa, 9.9.2020 14:11
czwartek, 3.9.2020 14:51
środa, 2.9.2020 13:25
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele