Runmageddon we Wrocławiu walczy o rekord frekwencji

czwartek, 15.3.2018 12:00 1274 0

Do wrocławskiego Runmageddonu, który odbędzie 7-8 kwietnia br. został niespełna miesiąc, a zainteresowanie wydarzeniem stale rośnie. Organizatorzy przewidują, że frekwencja tegorocznej edycji Runmageddonu zdecydowanie przewyższy zeszłoroczną. Szykuje się największy w historii bieg z przeszkodami.

Runmageddon to wydarzenia dla wszystkich: dla sportowców, osób aktywnych fizycznie, dzieci, młodzieży i publiczności lubiącej mocne wrażenia. Ekstremalny bieg przez przeszkody budzi trwogę, zachwyca i dodaje niespotykanej energii. Jego uczestnicy niezłomnie pokonują zaskakujące przeszkody, brodząc w błocie, wodzie, skacząc na linach, przeskakując doły, wspinając się po wysokich ścianach i ekstremalnych konstrukcjach. We wrocławskiej edycji biegu, dorośli będę mogli wystartować na 3 dystansach: Intro, Rekrut i Classic, różniących się liczbą kilometrów i morderczych przeszkód do pokonania. Natomiast dzieci i młodzież podejmą wyzwanie przemierzając pełną pułapek trasę Kids i Junior.

„Zeszłoroczny Runmageddon we Wrocławiu cieszył się wielką popularnością wśród uczestników, jak i widzów. W tym roku bieg budzi jeszcze większe zainteresowa- nie, wiec mamy nadzieję, że odwiedzi nas jeszcze więcej żądnych przeżyć i dobrej zabawy mieszkańców Wrocławia i okolic. Tor Wyścigów Konnych Partynice i Park Kleciński, przez które biegnąć będą trasy Runmageddonu, są idealnym miejscem zarówno na ekstremalny bieg, jak i rodzinny weekend, dlatego na nasze wydarzenie serdecznie zapraszamy wszystkich. Runmageddon to bieg, który zdecydowanie najlepiej oglądać na żywo, a jeszcze ciekawiej jest wziąć w nim udział. To niezapomniane wrażenie.” mówi Dyrektor Biegu Piotr Bałchanowski.

8 kwietnia, drugiego dnia wyścigu, Runmageddon Wrocław zainicjuje także pierw- szy biznesowy bieg dla szczytnego celu, czyli Runmageddon Biznes Szlachetna Paczka. Cykl eventów, w których 5-osobowe drużyny firmowe mierzyć się będą na odcinku 3-4 kilometrów, pokonując zasieki, doły, przeskakując ściany, opony, a wszytko po to, by ucząc się współdziałania, integrować ekipę i razem walczyć o sz- lachetny cel. Dochód z tego wydarzenia przeznaczony będzie na rzecz Szlachetnej Paczki, organizacji wspierającej osoby potrzebujące. Firmy planujące wziąć udział w tym charytatywnym wyzwaniu, mogą nabywać pakiety startowe dla swoich pra- cowników na stronie Organizatora.

Na Torze Wyścigów Konnych Partynice, gdzie odbędzie się bieg, zostanie przygotowane Miasteczko Kibica, w którym z trybun oglądać będzie można niezwykłą skuteczność i pomysłowość uczestników mierzących się z przeszkodami. Dla widzów przygotowana zostanie bogata strefa gastronomiczna, do której wjadą popularne Food Trucki serwujące przeróżne dania i napoje z kuchni całego świata. Kibice chcący sprawdzić swoją sprawność i wytrzymałość fizyczną, będą mogli podjąć wyzwanie w Strefie Challenge, w której przygotowane zostaną liczne, niekiedy zabawne konkurencje, takie jak: skakanie na pralkę, przysiady z mikrofalówką w rękach, czy spacer po równoważni. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)