Rozlicz PIT na zakupach i pomóż chorym

czwartek, 15.3.2018 10:00 856 0

Fachowa pomoc księgowych w wypełnieniu zeznania podatkowego, a także możliwość wysłania e-deklaracji prosto do urzędu. 17 marca przyjdź do Magnolia Park, rozlicz PIT i pomóż podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

17 marca (w godz. 11.00-19.00) księgowi pomogą klientom Magnolia Park w wypełnianiu zeznania podatkowego - wypełnią dokument i prześlą go elektronicznie do urzędu skarbowego. Wystarczy zabrać ze sobą druk świadczący o uzyskanych dochodach (na przykład PIT) oraz zeszłoroczne rozliczenie (będzie potrzebne do identyfikacji danych w systemie e-deklaracje).

Stanowisko będzie zlokalizowane przy wejściu od strony ul. Legnickiej. W zamian za pomoc klienci zostaną poproszeni o przekazanie 1% na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci*. Organizacja pomaga podopiecznym w ich domach na terenie Dolnego Śląska. Jej celem jest profesjonalna i całościowa opieka nad nieuleczalnie chorym dzieckiem i jego rodziną. Codziennością jest wsparcie psychologiczne i socjalne czy organizacja wolnego czasu dla rodzeństwa podopiecznych. 

W domowym hospicjum najważniejsza jest opieka medyczna - zakup specjalistycznego sprzętu, leków i środków medycznych czy opłacanie domowej rehabilitacji. Mamy też nieoczywiste potrzeby, na przykład utrzymanie aut, którymi dojeżdżamy do dzieci. Każde wsparcie jest dla nas bardzo ważne. Każde przekłada się na lepszy komfort chorych dzieci - mówi Beata Hernik-Janiszewska, prezes zarządu Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci

Magnolia Park regularnie wspiera tę organizację. Wspólnie działają podczas wydarzeń Pola Nadziei - międzynarodowej akcji, która zdobywa pieniądze na działalność hospicjów. Najbliższa zbiórka odbędzie się 16 i 17 marca oraz 7, 20 i 21 kwietnia w Magnolia Park. - Akcja Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci będzie wspaniałą okazją, by uzyskać kompetentną pomoc przy wypełnianiu e-deklaracji wiedząc, że nasz 1% zostanie przekazany na szlachetny cel – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Cieszymy się, że możemy przyłączyć się do tej inicjatywy – dodaje.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)