Rodzina Śląska powiększy się o trzy Krasnale

niedziela, 25.7.2021 11:11 322 0

Stadion Oporowska i Stadion Wrocław to dwa miejsca, które jednoznacznie kojarzą się ze Śląskiem Wrocław. W stolicy Dolnego Śląska jest jednak jeszcze jeden charakterystyczny punkt, w którym słychać bicie serca naszego ukochanego klubu. Znajduje się przy ulicy Szewskiej 66/67a. To właśnie w tym miejscu urzędują: Ośrodek Kibice Razem Śląska Wrocław, Stowarzyszenie Wielki Śląsk i Stowarzyszenie Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Już od najbliższego wtorku (27 lipca) wejścia do siedziby tych trzech instytucji strzec będą nowe Wrocławskie Krasnale. Każdy z nich symbolizować będzie jedną z wymienionych organizacji. Cała trójka należy jednak przede wszystkim do Wielkiej Rodziny Śląska Wrocław. Krasnale będą podkreślały współpracę, fanatyzm i miłość do zielono biało-czerwonych barw. We wtorek rozpoczną służbę ku chwale Wielkiego Śląska.

Uroczyste odsłonięcie trzech nowych Krasnali odbędzie się we wtorek, 27 lipca o godz. 16:00. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu. Zachęcamy także do regularnego odwiedzania naszych krasnalowych kibiców.

Do zobaczenia na Szewskiej. Hej Śląsk!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)